У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Чаплине — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6135 сполученням Чаплине - Синельникове-1 відправляється зі станції Чаплине о 20.09 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 21.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Улянівка, Васильківка, Письменна, Роздори, Вишнівецьке, 239 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 20.09
Улянівка 20.27 1 хв  20.28 18 хв 
Васильківка 20.31 1 хв  20.32 22 хв 
Письменна 20.43 1 хв  20.44 34 хв 
Роздори 20.58 1 хв  20.59 49 хв 
Вишнівецьке 21.07 1 хв  21.08 58 хв 
239 Км 21.16 1 хв  21.17 1 г  7 хв 
Синельникове-1 21.25 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6135 Чаплине — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031