У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Чаплине — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Чаплине - Синельникове номер 6135 відправляється зі станції Чаплине о 20.09 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 21.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6135 Чаплине - Синельникове пролягає по таким станціям як Улянівка, Васильківка, Письменна, Роздори, Вишнівецьке, 239 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 20.09
Улянівка 20.26 1 хв  20.27 17 хв 
Васильківка 20.31 1 хв  20.32 22 хв 
Письменна 20.43 1 хв  20.44 34 хв 
Роздори 20.58 1 хв  20.59 49 хв 
Вишнівецьке 21.07 1 хв  21.08 58 хв 
239 Км 21.16 1 хв  21.17 1 г  7 хв 
Синельникове-1 21.25 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6135 Чаплине — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930