У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Чаплине — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6135 сполученням Чаплине - Синельникове-1 відправляється зі станції Чаплине о 20.09 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 21.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Улянівка, Васильківка, Письменна, Роздори, Вишнівецьке, 239 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 20.09
Улянівка 20.26 1 хв  20.27 17 хв 
Васильківка 20.31 1 хв  20.32 22 хв 
Письменна 20.43 1 хв  20.44 34 хв 
Роздори 20.58 1 хв  20.59 49 хв 
Вишнівецьке 21.07 1 хв  21.08 58 хв 
239 Км 21.16 1 хв  21.17 1 г  7 хв 
Синельникове-1 21.25 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6135 Чаплине — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031