У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чаплине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чаплине:

Актуальний розклад електричок по станції Чаплине містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чаплине з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Гродівка, Лозова, Покровськ, Синельникове-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 11 хв до пункту призначення Межова. Найближчі станції та зупинні пункти Просяна, Краснощокове, N23. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чаплине відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чаплине - Гродівка, Гродівка - Чаплине, Чаплине - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чаплине відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чаплине - Дніпро від 50.00 грн. (113.5 км)

  • Чаплине - Покровськ від 25.00 грн. (58.2 км)

  • Чаплине - Синельникове від 32.00 грн. (67.8 км)

  • Чаплине - Межова від 22.00 грн. (41.2 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чаплине