У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6136 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Самбір - Стрий номер 6136 відправляється зі станції Самбір о 17.15 і прибуває на станцію Стрий о 19.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6136 Самбір - Стрий пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Самбір – Стрий складає 41.00 гривень. Відстань між станціями – 76.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 17.15
Ралівка 17.24 1 хв  17.25 9 хв 
Радловичі 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
Кульчиці 17.29 1 хв  17.30 14 хв 
Дубляни-Самбірські 17.44 1 хв  17.45 29 хв 
Дубляни-Самбірські-2 17.49 1 хв  17.50 34 хв 
Новошичі 17.55 1 хв  17.56 40 хв 
Дорожів 18.01 1 хв  18.02 46 хв 
Добрівляни 18.13 1 хв  18.14 58 хв 
Рихтичі 18.21 1 хв  18.22 1 г  6 хв 
Михайлевичі 18.31 1 хв  18.32 1 г  16 хв 
Дрогобич 18.37 12 хв  18.49 1 г  22 хв 
Болехівці 18.55 1 хв  18.56 1 г  40 хв 
Верхні Гаї 19.02 2 хв  19.04 1 г  47 хв 
Райлів 19.11 1 хв  19.12 1 г  56 хв 
Нежухів 19.15 1 хв  19.16 2 г 
Стрий 19.25 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6136 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031