У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Мерчик — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мерчик - Харків номер 6156 відправляється зі станції Мерчик о 17.24 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6156 Мерчик - Харків пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 17.24
Просторе 17.27 1 хв  17.28 3 хв 
Горіховий Гай 17.33 1 хв  17.34 9 хв 
Манченки 17.38 1 хв  17.39 14 хв 
Майський 17.44 1 хв  17.45 20 хв 
Любівка 17.48 1 хв  17.49 24 хв 
Люботин 17.54 2 хв  17.56 30 хв 
Водяна 18.01 1 хв  18.02 37 хв 
Коротич 18.08 1 хв  18.09 44 хв 
Рай-Оленівка 18.12 1 хв  18.13 48 хв 
Пісочин 18.16 1 хв  18.17 52 хв 
Рижів 18.20 1 хв  18.21 56 хв 
Хвилинка 18.24 1 хв  18.25 1 г 
Нова Баварія 18.29 1 хв  18.30 1 г  5 хв 
Новоселівка 18.37 1 хв  18.38 1 г  13 хв 
Харків-Пас. 18.43 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6156 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930