У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6241 Прилуки — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Прилуки - Гребінка номер 6241 відправляється зі станції Прилуки о 06.00 і прибуває на станцію Гребінка о 07.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6241 Прилуки - Гребінка пролягає по таким станціям як 746 Км, 750 Км, Линовиця, Грабарівка, 773 Км, Сосинівка, 780 Км, Пирятин, Тарасівка, База, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Прилуки – Гребінка складає 23.00 гривень. Відстань між станціями – 56.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Прилуки 06.00
746 Км 06.09 1 хв  06.10 9 хв 
750 Км 06.17 1 хв  06.18 17 хв 
Линовиця 06.24 1 хв  06.25 24 хв 
Грабарівка 06.39 1 хв  06.40 39 хв 
773 Км 06.49 1 хв  06.50 49 хв 
Сосинівка 06.57 1 хв  06.58 57 хв 
780 Км 07.04 1 хв  07.05 1 г  4 хв 
Пирятин 07.11 1 хв  07.12 1 г  11 хв 
Тарасівка 07.20 1 хв  07.21 1 г  20 хв 
База 07.32 1 хв  07.33 1 г  32 хв 
798 Км 07.38 1 хв  07.39 1 г  38 хв 
Гребінка 07.45 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6241 Прилуки — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930