У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

База
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції База:

Актуальний розклад електричок по станції База містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують База з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Бахмач-Пас., Ніжин, Прилуки, Варварівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 06 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Тарасівка, Гребінка, 798 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції База відправляються або прибувають ввечері - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Варварівський, Бахмач-Пас. - Гребінка, Прилуки - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції База відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Варварівський Гребінка 07.22 1 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6242 Гребінка Бахмач 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6524-6523 Ніжин Гребінка 13.02 1 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
6526-6525 Гребінка Ніжин 14.09 1 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути
6244 Гребінка Прилуки 16.32 1 хв  16.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6247 Прилуки Гребінка 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
6246 Гребінка Варварівський 20.38 1 хв  20.39 Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 21.16 1 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
6528-6527 Ніжин Гребінка 23.05 1 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції База можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції База