У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6246 Гребінка — Прилуки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6246 сполученням Гребінка - Прилуки відправляється зі станції Гребінка о 20.30 і прибуває на станцію Прилуки о 22.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 798 Км, База, Тарасівка, Пирятин, 780 Км, Сосинівка, 773 Км, Грабарівка, Линовиця, 750 Км, 746 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.30
798 Км 20.34 1 хв  20.35 4 хв 
База 20.38 1 хв  20.39 8 хв 
Тарасівка 20.47 1 хв  20.48 17 хв 
Пирятин 20.56 2 хв  20.58 26 хв 
780 Км 21.04 1 хв  21.05 34 хв 
Сосинівка 21.11 1 хв  21.12 41 хв 
773 Км 21.18 1 хв  21.19 48 хв 
Грабарівка 21.28 2 хв  21.30 58 хв 
Линовиця 21.44 6 хв  21.50 1 г  14 хв 
750 Км 21.57 1 хв  21.58 1 г  27 хв 
746 Км 22.05 1 хв  22.06 1 г  35 хв 
Прилуки 22.16 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6246 Гребінка — Прилуки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728