У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6250 Шепетівка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Козятин номер 6250 відправляється зі станції Шепетівка о 03.45 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6250 Шепетівка - Козятин пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Шепетівка – Козятин-1 складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 148.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.45
Судилків 03.54 1 хв  03.55 9 хв 
Ватутіне 03.59 1 хв  04.00 14 хв 
Хролин 04.05 1 хв  04.06 20 хв 
Новичі 04.12 1 хв  04.13 27 хв 
Поляни 04.16 2 хв  04.18 31 хв 
Ганнусине 04.21 1 хв  04.22 36 хв 
Полонне 04.29 1 хв  04.30 44 хв 
Понінка 04.34 1 хв  04.35 49 хв 
Блидні 04.41 1 хв  04.42 56 хв 
Миропіль 04.48 1 хв  04.49 1 г  3 хв 
Колодяжний 04.54 1 хв  04.55 1 г  9 хв 
Печанівка 05.01 1 хв  05.02 1 г  16 хв 
Гордіївка 05.07 1 хв  05.08 1 г  22 хв 
Разіне 05.14 1 хв  05.15 1 г  29 хв 
Довбище 05.23 1 хв  05.24 1 г  38 хв 
Чуднів-Волинський 05.30 1 хв  05.31 1 г  45 хв 
Вакуленчук 05.38 1 хв  05.39 1 г  53 хв 
Михайленки 05.43 1 хв  05.44 1 г  58 хв 
Рачки 05.49 1 хв  05.50 2 г  4 хв 
Демчин 05.54 1 хв  05.55 2 г  9 хв 
Мирославка 05.59 1 хв  06.00 2 г  14 хв 
Райки 06.04 1 хв  06.05 2 г  19 хв 
Бердичів 06.14 2 хв  06.16 2 г  29 хв 
Іванківці 06.21 1 хв  06.22 2 г  36 хв 
Глухівці 06.28 1 хв  06.29 2 г  43 хв 
Каолінова 06.33 1 хв  06.34 2 г  48 хв 
Козятин-2 06.40 1 хв  06.41 2 г  55 хв 
Залізничне 06.43 1 хв  06.44 2 г  58 хв 
Козятин-1 06.52 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6250 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031