З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залізничне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізничне:

Актуальний розклад електричок по станції Залізничне містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Залізничне з такими станціями і населеними пунктами як Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 27 хв до пункту призначення Рівне. Найближчі станції та зупинні пункти Козятин-1, Козятин-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Залізничне відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Рівне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізничне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
885К Київ Рівне 15.26 1 хв  15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Залізничне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Залізничне