У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Козятин — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Шепетівка номер 6253 відправляється зі станції Козятин-1 о 10.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6253 Козятин - Шепетівка пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В зв’язку з виконанням ремонтних робіт колій на станціях Попільня та Кожанка в період з 29 серпня 2022 до 10 жовтня 2022 приміські поїзди на дільниці Козятин-1-Шепетівка будуть курсувати з відхиленням від свого розкладу (запізнення): - прибуття на ст. Шепетівка: е/п 6249 +16 хв., е/п 6253 +57 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 10.35
Залізничне 10.44 1 хв  10.45 9 хв 
Козятин-2 10.47 1 хв  10.48 12 хв 
Каолінова 10.53 1 хв  10.54 18 хв 
Глухівці 10.57 1 хв  10.58 22 хв 
Іванківці 11.05 1 хв  11.06 30 хв 
Бердичів 11.13 2 хв  11.15 38 хв 
Райки 11.24 1 хв  11.25 49 хв 
Мирославка 11.29 1 хв  11.30 54 хв 
Демчин 11.34 1 хв  11.35 59 хв 
Рачки 11.39 1 хв  11.40 1 г  4 хв 
Михайленки 11.46 1 хв  11.47 1 г  11 хв 
Вакуленчук 11.52 1 хв  11.53 1 г  17 хв 
Чуднів-Волинський 12.00 1 хв  12.01 1 г  25 хв 
Довбище 12.07 1 хв  12.08 1 г  32 хв 
Разіне 12.14 1 хв  12.15 1 г  39 хв 
Гордіївка 12.21 1 хв  12.22 1 г  46 хв 
Печанівка 12.27 1 хв  12.28 1 г  52 хв 
Колодяжний 12.34 1 хв  12.35 1 г  59 хв 
Миропіль 12.40 1 хв  12.41 2 г  5 хв 
Блидні 12.46 1 хв  12.47 2 г  11 хв 
Понінка 12.52 2 хв  12.54 2 г  17 хв 
Полонне 12.57 1 хв  12.58 2 г  22 хв 
Ганнусине 13.05 1 хв  13.06 2 г  30 хв 
Поляни 13.09 1 хв  13.10 2 г  34 хв 
Новичі 13.13 1 хв  13.14 2 г  38 хв 
Хролин 13.20 1 хв  13.21 2 г  45 хв 
Ватутіне 13.25 1 хв  13.26 2 г  50 хв 
Судилків 13.29 1 хв  13.30 2 г  54 хв 
Шепетівка 13.38 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6253 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930