У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Козятин — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Шепетівка номер 6253 відправляється зі станції Козятин-1 о 10.46 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6253 Козятин - Шепетівка пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Козятин-1 – Шепетівка складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 169.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на дільниці Фастів-Козятин е/п № 6253 в добу 18,25 травня буде курсувати зміненим розкладом: Козятин-1 11.07 Залізничне 11.17-11.18 Козятин-2 11.21-11.22 Каолінова 11.27-11.28 Глухівці 11.31-11.32 Іванківці 11.39-11.40 Бердичів 11.47-11.49 Райки 11.58-11.59 Мирославка 12.03-12.04 Демчин 12.08-12.09 Рачки 12.13-12.14 Михайленки 12.20-12.21 Вакуленчук 12.26-12.27 Чуднів-Вол. 12.34-12.35 Довбище 12.41-12.42 Разіне 12.48-12.49 Гордіївка 12.55-12.56 Печанівка 13.01-13.02 Колодяжний 13.08-13.09 Миропіль 13.14-13.15 Блидні 13.20-13.21 Понінка 13.26-13.27 Полонне 13.30-13.31 Ганнусине 13.38-13.39 Поляни 13.42-13.43 Новичі 13.47-13.48 Хролин 13.55-13.56 Бриківський 14.00-14.01 Судилків 14.04-14.05 Шепетівка 14.13.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 10.46
Залізничне 10.56 1 хв  10.57 10 хв 
Козятин-2 11.00 1 хв  11.01 14 хв 
Каолінова 11.06 1 хв  11.07 20 хв 
Глухівці 11.10 1 хв  11.11 24 хв 
Іванківці 11.18 1 хв  11.19 32 хв 
Бердичів 11.26 2 хв  11.28 40 хв 
Райки 11.37 1 хв  11.38 51 хв 
Мирославка 11.42 1 хв  11.43 56 хв 
Демчин 11.47 1 хв  11.48 1 г  1 хв 
Рачки 11.52 1 хв  11.53 1 г  6 хв 
Михайленки 11.59 1 хв  12.00 1 г  13 хв 
Вакуленчук 12.05 1 хв  12.06 1 г  19 хв 
Чуднів-Волинський 12.13 1 хв  12.14 1 г  27 хв 
Довбище 12.20 1 хв  12.21 1 г  34 хв 
Разіне 12.27 1 хв  12.28 1 г  41 хв 
Гордіївка 12.34 1 хв  12.35 1 г  48 хв 
Печанівка 12.40 1 хв  12.41 1 г  54 хв 
Колодяжний 12.47 1 хв  12.48 2 г  1 хв 
Миропіль 12.53 1 хв  12.54 2 г  7 хв 
Блидні 12.59 1 хв  13.00 2 г  13 хв 
Понінка 13.05 1 хв  13.06 2 г  19 хв 
Полонне 13.09 1 хв  13.10 2 г  23 хв 
Ганнусине 13.17 1 хв  13.18 2 г  31 хв 
Поляни 13.21 1 хв  13.22 2 г  35 хв 
Новичі 13.26 1 хв  13.27 2 г  40 хв 
Хролин 13.34 1 хв  13.35 2 г  48 хв 
Ватутіне 13.39 1 хв  13.40 2 г  53 хв 
Судилків 13.43 1 хв  13.44 2 г  57 хв 
Шепетівка 13.52 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6253 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930