У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Козятин-1 — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Козятин-1 - Шепетівка відправляється зі станції Козятин-1 о 10.35 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 10.35
Залізничне 10.44 1 хв  10.45 9 хв 
Козятин-2 10.47 1 хв  10.48 12 хв 
Каолінова 10.53 1 хв  10.54 18 хв 
Глухівці 10.57 1 хв  10.58 22 хв 
Іванківці 11.05 1 хв  11.06 30 хв 
Бердичів 11.13 2 хв  11.15 38 хв 
Райки 11.24 1 хв  11.25 49 хв 
Мирославка 11.29 1 хв  11.30 54 хв 
Демчин 11.34 1 хв  11.35 59 хв 
Рачки 11.39 1 хв  11.40 1 г  4 хв 
Михайленки 11.46 1 хв  11.47 1 г  11 хв 
Вакуленчук 11.52 1 хв  11.53 1 г  17 хв 
Чуднів-Волинський 12.00 1 хв  12.01 1 г  25 хв 
Довбище 12.07 1 хв  12.08 1 г  32 хв 
Разіне 12.14 1 хв  12.15 1 г  39 хв 
Гордіївка 12.21 1 хв  12.22 1 г  46 хв 
Печанівка 12.27 1 хв  12.28 1 г  52 хв 
Колодяжний 12.34 1 хв  12.35 1 г  59 хв 
Миропіль 12.40 1 хв  12.41 2 г  5 хв 
Блидні 12.46 1 хв  12.47 2 г  11 хв 
Понінка 12.52 2 хв  12.54 2 г  17 хв 
Полонне 12.57 1 хв  12.58 2 г  22 хв 
Ганнусине 13.05 1 хв  13.06 2 г  30 хв 
Поляни 13.09 1 хв  13.10 2 г  34 хв 
Новичі 13.13 1 хв  13.14 2 г  38 хв 
Хролин 13.20 1 хв  13.21 2 г  45 хв 
Ватутіне 13.25 1 хв  13.26 2 г  50 хв 
Судилків 13.29 1 хв  13.30 2 г  54 хв 
Шепетівка 13.38 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6253 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728