У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Шепетівка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Козятин номер 6254 відправляється зі станції Шепетівка о 14.20 і прибуває на станцію Козятин-1 о 17.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6254 Шепетівка - Козятин пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 14.20
Судилків 14.28 1 хв  14.29 8 хв 
Ватутіне 14.33 1 хв  14.34 13 хв 
Хролин 14.39 1 хв  14.40 19 хв 
Новичі 14.46 1 хв  14.47 26 хв 
Поляни 14.50 2 хв  14.52 30 хв 
Ганнусине 14.55 1 хв  14.56 35 хв 
Полонне 15.03 1 хв  15.04 43 хв 
Понінка 15.08 1 хв  15.09 48 хв 
Блидні 15.15 1 хв  15.16 55 хв 
Миропіль 15.22 1 хв  15.23 1 г  2 хв 
Колодяжний 15.28 1 хв  15.29 1 г  8 хв 
Печанівка 15.35 1 хв  15.36 1 г  15 хв 
Гордіївка 15.41 1 хв  15.42 1 г  21 хв 
Разіне 15.48 1 хв  15.49 1 г  28 хв 
Довбище 15.57 1 хв  15.58 1 г  37 хв 
Чуднів-Волинський 16.04 1 хв  16.05 1 г  44 хв 
Вакуленчук 16.12 1 хв  16.13 1 г  52 хв 
Михайленки 16.17 1 хв  16.18 1 г  57 хв 
Рачки 16.23 1 хв  16.24 2 г  3 хв 
Демчин 16.28 1 хв  16.29 2 г  8 хв 
Мирославка 16.33 1 хв  16.34 2 г  13 хв 
Райки 16.38 1 хв  16.39 2 г  18 хв 
Бердичів 16.48 2 хв  16.50 2 г  28 хв 
Іванківці 16.55 1 хв  16.56 2 г  35 хв 
Глухівці 17.02 1 хв  17.03 2 г  42 хв 
Каолінова 17.06 1 хв  17.07 2 г  46 хв 
Козятин-2 17.12 1 хв  17.13 2 г  52 хв 
Залізничне 17.15 1 хв  17.16 2 г  55 хв 
Козятин-1 17.24 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6254 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930