У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6255 Козятин — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Шепетівка номер 6255 відправляється зі станції Козятин-1 о 15.25 і прибуває на станцію Шепетівка о 18.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6255 Козятин - Шепетівка пролягає по таким станціям як Каолінова, Бердичів, Демчин, Вакуленчук, Разіне, Колодяжний, Понінка, Поляни, Ватутіне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Козятин-1 – Шепетівка складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 169.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.25
Залізничне 15.35 1 хв  15.36 10 хв 
Козятин-2 15.39 1 хв  15.40 14 хв 
Каолінова 15.45 1 хв  15.46 20 хв 
Глухівці 15.49 1 хв  15.50 24 хв 
Іванківці 15.57 1 хв  15.58 32 хв 
Бердичів 16.05 2 хв  16.07 40 хв 
Райки 16.16 1 хв  16.17 51 хв 
Мирославка 16.21 1 хв  16.22 56 хв 
Демчин 16.26 1 хв  16.27 1 г  1 хв 
Рачки 16.31 1 хв  16.32 1 г  6 хв 
Михайленки 16.38 1 хв  16.39 1 г  13 хв 
Вакуленчук 16.44 1 хв  16.45 1 г  19 хв 
Чуднів-Волинський 16.52 1 хв  16.53 1 г  27 хв 
Довбище 16.59 1 хв  17.00 1 г  34 хв 
Разіне 17.06 1 хв  17.07 1 г  41 хв 
Гордіївка 17.13 1 хв  17.14 1 г  48 хв 
Печанівка 17.19 1 хв  17.20 1 г  54 хв 
Колодяжний 17.26 1 хв  17.27 2 г  1 хв 
Миропіль 17.32 1 хв  17.33 2 г  7 хв 
Блидні 17.38 1 хв  17.39 2 г  13 хв 
Понінка 17.44 1 хв  17.45 2 г  19 хв 
Полонне 17.48 1 хв  17.49 2 г  23 хв 
Ганнусине 17.56 1 хв  17.57 2 г  31 хв 
Поляни 18.00 1 хв  18.01 2 г  35 хв 
Новичі 18.05 1 хв  18.06 2 г  40 хв 
Хролин 18.13 1 хв  18.14 2 г  48 хв 
Ватутіне 18.18 1 хв  18.19 2 г  53 хв 
Судилків 18.22 1 хв  18.23 2 г  57 хв 
Шепетівка 18.30 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6255 Козятин-1 — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930