У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6262 Шепетівка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Козятин номер 6262 відправляється зі станції Шепетівка о 03.35 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6262 Шепетівка - Козятин пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.35
Судилків 03.43 1 хв  03.44 8 хв 
Ватутіне 03.49 1 хв  03.50 14 хв 
Хролин 03.55 1 хв  03.56 20 хв 
Новичі 04.02 1 хв  04.03 27 хв 
Поляни 04.06 1 хв  04.07 31 хв 
Ганнусине 04.10 1 хв  04.11 35 хв 
Полонне 04.18 1 хв  04.19 43 хв 
Понінка 04.23 1 хв  04.24 48 хв 
Блидні 04.30 1 хв  04.31 55 хв 
Миропіль 04.37 1 хв  04.38 1 г  2 хв 
Колодяжний 04.43 1 хв  04.44 1 г  8 хв 
Печанівка 04.49 1 хв  04.50 1 г  14 хв 
Гордіївка 04.55 1 хв  04.56 1 г  20 хв 
Разіне 05.02 1 хв  05.03 1 г  27 хв 
Довбище 05.10 1 хв  05.11 1 г  35 хв 
Чуднів-Волинський 05.17 1 хв  05.18 1 г  42 хв 
Вакуленчук 05.25 1 хв  05.26 1 г  50 хв 
Михайленки 05.30 1 хв  05.31 1 г  55 хв 
Рачки 05.36 1 хв  05.37 2 г  1 хв 
Демчин 05.41 1 хв  05.42 2 г  6 хв 
Мирославка 05.46 1 хв  05.47 2 г  11 хв 
Райки 05.51 1 хв  05.52 2 г  16 хв 
Бердичів 06.01 2 хв  06.03 2 г  26 хв 
Іванківці 06.08 1 хв  06.09 2 г  33 хв 
Глухівці 06.16 1 хв  06.17 2 г  41 хв 
Каолінова 06.20 1 хв  06.21 2 г  45 хв 
Козятин-2 06.26 1 хв  06.27 2 г  51 хв 
Залізничне 06.29 1 хв  06.30 2 г  54 хв 
Козятин-1 06.38 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6262 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728