У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6264 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6264 відправляється зі станції Огульці о 05.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6264 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 05.14
Пирогова 05.19 1 хв  05.20 5 хв 
Люботин-Західний 05.26 1 хв  05.27 12 хв 
Караванна 05.30 1 хв  05.31 16 хв 
Любівка 05.35 1 хв  05.36 21 хв 
Люботин 05.42 18 хв  06.00 28 хв 
Водяна 06.05 1 хв  06.06 51 хв 
Коротич 06.14 1 хв  06.15 1 г 
Рай-Оленівка 06.19 1 хв  06.20 1 г  5 хв 
Пісочин 06.23 2 хв  06.25 1 г  9 хв 
Рижів 06.28 1 хв  06.29 1 г  14 хв 
Хвилинка 06.32 1 хв  06.33 1 г  18 хв 
Нова Баварія 06.37 1 хв  06.38 1 г  23 хв 
Новоселівка 06.46 1 хв  06.47 1 г  32 хв 
Харків-Пас. 06.53 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6264 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031