У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Огульці:

Актуальний розклад електричок по станції Огульці містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Огульці з такими станціями і населеними пунктами як Полтава-Південна, Харків-Пас., Скороходове, Полтава-Киівська, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 57 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Хворостове, Пирогова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Огульці відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Огульці, Скороходове - Огульці, Полтава-Південна - Огульці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Огульці відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Огульці - Харків від 20.00 грн. (35.9 км)

  • Огульці - Люботин від 17.00 грн. (13.5 км)

  • Огульці - Любівка від 15.00 грн. (10.8 км)

  • Огульці - Коломак від 15.00 грн. (10.4 км)

  • Огульці - Скороходове від 17.00 грн. (18.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292 Коломак Огульці 04.30 Курсує щоденно - переглянути
6901* Люботин Огульці 04.30 Курсує щоденно - переглянути
6291 Огульці Полтава 04.45 Курсує щоденно - переглянути
6264* Огульці Харків 05.02 Курсує щоденно - переглянути
6903 Люботин Огульці 06.11 Курсує щоденно - переглянути
6356 Полтава Огульці 06.18 Курсує щоденно - переглянути
6904 Огульці Харків 06.32 Курсує щоденно - переглянути
6293 Огульці Скороходове 06.38 Курсує щоденно - переглянути
6305 Харків Огульці 09.51 Курсує щоденно - переглянути
6294 Скороходове Огульці 09.51 Курсує щоденно - переглянути
6353* Огульці Полтава 10.10 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722-* Гребінка Огульці 10.50 Курсує щоденно - переглянути
6910* Огульці Харків 11.05 Курсує щоденно - переглянути
7014* Полтава Огульці 12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6221* Харків Огульці 12.44 Курсує щоденно - переглянути
7013* Огульці Полтава 12.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6914* Огульці Харків 13.12 Курсує щоденно - переглянути
6321* Харків Огульці 14.32 Курсує щоденно - переглянути
6330 Огульці Люботин 15.01 Курсує щоденно - переглянути
6915* Харків Огульці 16.02 Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 16.10 Курсує щоденно - переглянути
6916* Огульці Харків 16.22 Курсує щоденно - переглянути
6917* Харків Огульці 17.28 Курсує щоденно - переглянути
6922* Огульці Харків 17.55 Курсує щоденно - переглянути
6919 Харків Огульці 18.52 Курсує щоденно - переглянути
6920* Огульці Люботин 19.15 Курсує щоденно - переглянути
6921* Харків Огульці 19.28 Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 19.37 Курсує щоденно - переглянути
6505 Огульці Полтава 19.55 Курсує щоденно - переглянути
6924* Огульці Харків 19.57 Курсує щоденно - переглянути
6333* Харків Огульці 21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Огульці