У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Огульці:

Актуальний розклад електричок по станції Огульці містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Огульці з такими станціями і населеними пунктами як Полтава-Південна, Харків-Пас., Скороходове, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 57 хв до пункту призначення Полтава-Південна. Найближчі станції та зупинні пункти Хворостове, Пирогова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Огульці відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Огульці, Огульці - Скороходове, Полтава-Південна - Огульці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Огульці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Огульці