У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Балта — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6271 сполученням Балта - Одеса-Головна відправляється зі станції Балта о 13.45 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 18.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Миколаївка, Чубівка, Перше Травня, Перемога, Веселий Кут, Надія, Кам'янка, Єреміївка, Ленселище, Дачна, Одеса-Застава-1, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балта 13.45
Обхідна 13.56 1 хв  13.57 11 хв 
Побережжя 14.06 1 хв  14.07 21 хв 
Миколаївка 14.10 1 хв  14.11 25 хв 
Подільськ-Північний 14.15 1 хв  14.16 30 хв 
Подільськ-Жм. 14.19 2 хв  14.21 34 хв 
Чубівка 14.33 1 хв  14.34 48 хв 
Петрівка 14.41 1 хв  14.42 56 хв 
Мардарівка 14.50 1 хв  14.51 1 г  5 хв 
Перше Травня 14.56 1 хв  14.57 1 г  11 хв 
Перехрестове 15.04 1 хв  15.05 1 г  19 хв 
Затишшя 15.16 1 хв  15.17 1 г  31 хв 
Перемога 15.22 1 хв  15.23 1 г  37 хв 
Торосове 15.30 1 хв  15.31 1 г  45 хв 
Іванівка 15.38 1 хв  15.39 1 г  53 хв 
Веселий Кут 15.48 1 хв  15.49 2 г  3 хв 
Дмитрове 15.56 1 хв  15.57 2 г  11 хв 
Мигаєве 16.03 1 хв  16.04 2 г  18 хв 
Надія 16.09 1 хв  16.10 2 г  24 хв 
Роздільна Сортувальна 16.18 1 хв  16.19 2 г  33 хв 
Роздільна-1 16.24 2 хв  16.26 2 г  39 хв 
Кам'янка 16.32 1 хв  16.33 2 г  47 хв 
Буценівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  54 хв 
Кузьменкове 16.43 1 хв  16.44 2 г  58 хв 
Єреміївка 16.49 1 хв  16.50 3 г  4 хв 
Новоселівка 16.56 1 хв  16.57 3 г  11 хв 
Карпове 17.01 1 хв  17.02 3 г  16 хв 
Ленселище 17.07 1 хв  17.08 3 г  22 хв 
Вигода 17.15 1 хв  17.16 3 г  30 хв 
Жовтнева 17.24 1 хв  17.25 3 г  39 хв 
Дачна 17.30 1 хв  17.31 3 г  45 хв 
Усатове 17.37 1 хв  17.38 3 г  52 хв 
Новодеповська 17.42 2 хв  17.44 3 г  57 хв 
Одеса-Застава-1 17.46 1 хв  17.47 4 г  1 хв 
Дальницький 17.49 1 хв  17.50 4 г  4 хв 
Одеса-Поїзна 17.56 1 хв  17.57 4 г  11 хв 
Одеса-Мала 18.00 2 хв  18.02 4 г  15 хв 
Одеса-Головна 18.08 4 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6271 Балта — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031