У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Балта — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Балта - Одеса номер 6271 відправляється зі станції Балта о 13.31 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 17.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6271 Балта - Одеса пролягає по таким станціям як Миколаївка, Чубівка, Перше Травня, Перемога, Веселий Кут, Надія, Кам'янка, Єреміївка, Ленселище, Дачна, Одеса-Застава-1, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балта 13.31
Обхідна 13.43 1 хв  13.44 12 хв 
Побережжя 13.53 1 хв  13.54 22 хв 
Миколаївка 13.58 1 хв  13.59 27 хв 
Подільськ-Північний 14.02 1 хв  14.03 31 хв 
Подільськ-Жм. 14.07 2 хв  14.09 36 хв 
Чубівка 14.22 1 хв  14.23 51 хв 
Петрівка 14.32 1 хв  14.33 1 г  1 хв 
Мардарівка 14.42 1 хв  14.43 1 г  11 хв 
Перше Травня 14.49 1 хв  14.50 1 г  18 хв 
Перехрестове 14.57 1 хв  14.58 1 г  26 хв 
Затишшя 15.08 1 хв  15.09 1 г  37 хв 
Перемога 15.14 1 хв  15.15 1 г  43 хв 
Торосове 15.22 1 хв  15.23 1 г  51 хв 
Іванівка 15.31 1 хв  15.32 2 г 
Веселий Кут 15.43 1 хв  15.44 2 г  12 хв 
Дмитрове 15.50 1 хв  15.51 2 г  19 хв 
Мигаєве 15.58 1 хв  15.59 2 г  27 хв 
Надія 16.04 1 хв  16.05 2 г  33 хв 
Роздільна Сортувальна 16.11 1 хв  16.12 2 г  40 хв 
Роздільна-1 16.17 2 хв  16.19 2 г  46 хв 
Кам'янка 16.26 1 хв  16.27 2 г  55 хв 
Буценівка 16.34 1 хв  16.35 3 г  3 хв 
Кузьменкове 16.39 1 хв  16.40 3 г  8 хв 
Єреміївка 16.45 1 хв  16.46 3 г  14 хв 
Новоселівка 16.51 1 хв  16.52 3 г  20 хв 
Карпове 16.58 1 хв  16.59 3 г  27 хв 
Ленселище 17.03 1 хв  17.04 3 г  32 хв 
Вигода 17.10 1 хв  17.11 3 г  39 хв 
Жовтнева 17.16 1 хв  17.17 3 г  45 хв 
Дачна 17.22 1 хв  17.23 3 г  51 хв 
Усатове 17.30 1 хв  17.31 3 г  59 хв 
Новодеповська 17.36 1 хв  17.37 4 г  5 хв 
Одеса-Застава-1 17.39 1 хв  17.40 4 г  8 хв 
Дальницький 17.42 1 хв  17.43 4 г  11 хв 
Одеса-Поїзна 17.48 1 хв  17.49 4 г  17 хв 
Одеса-Мала 17.52 1 хв  17.53 4 г  21 хв 
Одеса-Головна 17.59 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6271 Балта — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031