У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6271 Балта — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Балта - Одеса номер 6271 відправляється зі станції Балта о 13.31 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 17.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6271 Балта - Одеса пролягає по таким станціям як Миколаївка, Чубівка, Перше Травня, Перемога, Веселий Кут, Надія, Кам'янка, Єреміївка, Ленселище, Дачна, Одеса-Застава-1, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балта 13.31
Обхідна 13.35 1 хв  13.36 4 хв 
Побережжя 13.45 1 хв  13.46 14 хв 
Миколаївка 13.51 1 хв  13.52 20 хв 
Подільськ-Північний 13.55 1 хв  13.56 24 хв 
Подільськ-Жм. 14.00 3 хв  14.03 29 хв 
Чубівка 14.13 1 хв  14.14 42 хв 
Петрівка 14.23 1 хв  14.24 52 хв 
Мардарівка 14.32 1 хв  14.33 1 г  1 хв 
Перше Травня 14.38 1 хв  14.39 1 г  7 хв 
Перехрестове 14.46 1 хв  14.47 1 г  15 хв 
Затишшя 14.57 1 хв  14.58 1 г  26 хв 
Перемога 15.03 1 хв  15.04 1 г  32 хв 
Торосове 15.11 1 хв  15.12 1 г  40 хв 
Іванівка 15.19 1 хв  15.20 1 г  48 хв 
Веселий Кут 15.29 1 хв  15.30 1 г  58 хв 
Дмитрове 15.38 1 хв  15.39 2 г  7 хв 
Мигаєве 15.45 1 хв  15.46 2 г  14 хв 
Надія 15.51 1 хв  15.52 2 г  20 хв 
Роздільна Сортувальна 15.58 1 хв  15.59 2 г  27 хв 
Роздільна-1 16.04 2 хв  16.06 2 г  33 хв 
Кам'янка 16.13 1 хв  16.14 2 г  42 хв 
Буценівка 16.20 1 хв  16.21 2 г  49 хв 
Кузьменкове 16.24 1 хв  16.25 2 г  53 хв 
Єреміївка 16.29 1 хв  16.30 2 г  58 хв 
Новоселівка 16.35 1 хв  16.36 3 г  4 хв 
Карпове 16.42 1 хв  16.43 3 г  11 хв 
Ленселище 16.48 1 хв  16.49 3 г  17 хв 
Вигода 16.56 1 хв  16.57 3 г  25 хв 
Жовтнева 17.03 1 хв  17.04 3 г  32 хв 
Дачна 17.09 1 хв  17.10 3 г  38 хв 
Усатове 17.18 1 хв  17.19 3 г  47 хв 
Новодеповська 17.24 1 хв  17.25 3 г  53 хв 
Одеса-Застава-1 17.27 2 хв  17.29 3 г  56 хв 
Дальницький 17.31 1 хв  17.32 4 г 
Одеса-Поїзна 17.36 1 хв  17.37 4 г  5 хв 
Одеса-Мала 17.40 1 хв  17.41 4 г  9 хв 
Одеса-Головна 17.47 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6271 Балта — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930