У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Погребище-1 — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Погребище-1 - Козятин номер 6291 відправляється зі станції Погребище-1 о 04.28 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6291 Погребище-1 - Козятин пролягає по таким станціям як Ржевуська, Рось, Староустенці, Зарудинці, Чернячий Хутір, Дерганівка, Роставиця, Садовий, Махаринці, Плановий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Погребище-1 – Козятин-1 складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 60.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Погребище-1 04.28
Ржевуська 04.42 1 хв  04.43 14 хв 
Рось 04.55 1 хв  04.56 27 хв 
Староустенці 05.10 1 хв  05.11 42 хв 
Зарудинці 05.28 1 хв  05.29 1 г 
Чернячий Хутір 05.46 1 хв  05.47 1 г  18 хв 
Дерганівка 05.54 1 хв  05.55 1 г  26 хв 
Роставиця 06.04 1 хв  06.05 1 г  36 хв 
Садовий 06.13 1 хв  06.14 1 г  45 хв 
Махаринці 06.20 1 хв  06.21 1 г  52 хв 
Плановий 06.25 1 хв  06.26 1 г  57 хв 
Козятин-1 06.40 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6291 Погребище-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930