У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Староустенці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Староустенці:

Актуальний розклад електричок по станції Староустенці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Староустенці з такими станціями і населеними пунктами як Жашків, Погребище-1, Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 58 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Зарудинці, Рось. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Староустенці відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Погребище-1 - Козятин-1, Жашків - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Староустенці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292-6293 Козятин Жашків 11.10 1 хв  11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 11.10 1 хв  11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 17.57 1 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Погребище-1 Козятин 17.57 1 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Староустенці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Староустенці