У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292 Козятин — Погребище-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Погребище-1 номер 6292 відправляється зі станції Козятин-1 о 09.44 і прибуває на станцію Погребище-1 о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6292 Козятин - Погребище-1 пролягає по таким станціям як Плановий, Махаринці, Садовий, Роставиця, Дерганівка, Чернячий Хутір, Зарудинці, Староустенці, Рось, Ржевуська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 09.44
Плановий 09.59 1 хв  10.00 15 хв 
Махаринці 10.04 1 хв  10.05 20 хв 
Садовий 10.11 1 хв  10.12 27 хв 
Роставиця 10.20 1 хв  10.21 36 хв 
Дерганівка 10.30 1 хв  10.31 46 хв 
Чернячий Хутір 10.38 1 хв  10.39 54 хв 
Зарудинці 10.54 1 хв  10.55 1 г  10 хв 
Староустенці 11.11 1 хв  11.12 1 г  27 хв 
Рось 11.22 1 хв  11.23 1 г  38 хв 
Ржевуська 11.35 1 хв  11.36 1 г  51 хв 
Погребище-1 11.50 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6292 Козятин-1 — Погребище-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031