У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6293 Огульці — Скороходове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Скороходове номер 6293 відправляється зі станції Огульці о 06.58 і прибуває на станцію Скороходове о 08.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6293 Огульці - Скороходове пролягає по таким станціям як Хворостове, Рогівка, Баранівка, Ков'яги, Мар'їне, Садки, Водяна, Панасівка, 80 Км, Коломак, Іскрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 06.58
Хворостове 07.03 1 хв  07.04 5 хв 
Рогівка 07.06 1 хв  07.07 8 хв 
Баранівка 07.11 1 хв  07.12 13 хв 
Ков'яги 07.17 1 хв  07.18 19 хв 
Мар'їне 07.24 1 хв  07.25 26 хв 
Садки 07.28 1 хв  07.29 30 хв 
Водяна 07.34 1 хв  07.35 36 хв 
Панасівка 07.43 1 хв  07.44 45 хв 
80 Км 07.48 1 хв  07.49 50 хв 
Коломак 07.53 1 хв  07.54 55 хв 
Іскрівка 08.00 1 хв  08.01 1 г  2 хв 
Скороходове 08.10 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6293 Огульці — Скороходове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728