У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6293 Огульці — Скороходове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Скороходове номер 6293 відправляється зі станції Огульці о 06.46 і прибуває на станцію Скороходове о 07.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6293 Огульці - Скороходове пролягає по таким станціям як Хворостове, Рогівка, Баранівка, Ков'яги, Мар'їне, Садки, Водяна, Панасівка, 80 Км, Коломак, Іскрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 06.46
Хворостове 06.51 1 хв  06.52 5 хв 
Рогівка 06.54 1 хв  06.55 8 хв 
Баранівка 06.59 1 хв  07.00 13 хв 
Ков'яги 07.05 1 хв  07.06 19 хв 
Мар'їне 07.12 1 хв  07.13 26 хв 
Садки 07.17 1 хв  07.18 31 хв 
Водяна 07.23 1 хв  07.24 37 хв 
Панасівка 07.32 1 хв  07.33 46 хв 
80 Км 07.37 1 хв  07.38 51 хв 
Коломак 07.42 1 хв  07.43 56 хв 
Іскрівка 07.49 1 хв  07.50 1 г  3 хв 
Скороходове 07.59 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6293 Огульці — Скороходове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031