У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6294 Скороходове — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Скороходове - Огульці номер 6294 відправляється зі станції Скороходове о 08.50 і прибуває на станцію Огульці о 10.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6294 Скороходове - Огульці пролягає по таким станціям як Іскрівка, Коломак, 80 Км, Панасівка, Водяна, Садки, Мар'їне, Ков'яги, Баранівка, Рогівка, Хворостове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Скороходове 08.50
Іскрівка 08.58 1 хв  08.59 8 хв 
Коломак 09.05 9 хв  09.14 15 хв 
80 Км 09.18 1 хв  09.19 28 хв 
Панасівка 09.23 1 хв  09.24 33 хв 
Водяна 09.32 1 хв  09.33 42 хв 
Садки 09.38 1 хв  09.39 48 хв 
Мар'їне 09.43 1 хв  09.44 53 хв 
Ков'яги 09.50 1 хв  09.51 1 г 
Баранівка 09.55 1 хв  09.56 1 г  5 хв 
Рогівка 10.00 1 хв  10.01 1 г  10 хв 
Хворостове 10.04 1 хв  10.05 1 г  14 хв 
Огульці 10.14 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6294 Скороходове — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930