У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6294 Скороходове — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Скороходове - Огульці номер 6294 відправляється зі станції Скороходове о 08.58 і прибуває на станцію Огульці о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6294 Скороходове - Огульці пролягає по таким станціям як Іскрівка, Коломак, 80 Км, Панасівка, Водяна, Садки, Мар'їне, Ков'яги, Баранівка, Рогівка, Хворостове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Скороходове 08.58
Іскрівка 09.06 1 хв  09.07 8 хв 
Коломак 09.12 1 хв  09.13 14 хв 
80 Км 09.16 1 хв  09.17 18 хв 
Панасівка 09.21 1 хв  09.22 23 хв 
Водяна 09.30 1 хв  09.31 32 хв 
Садки 09.36 1 хв  09.37 38 хв 
Мар'їне 09.41 1 хв  09.42 43 хв 
Ков'яги 09.48 1 хв  09.49 50 хв 
Баранівка 09.53 1 хв  09.54 55 хв 
Рогівка 09.58 1 хв  09.59 1 г 
Хворостове 10.02 1 хв  10.03 1 г  4 хв 
Огульці 10.08 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6294 Скороходове — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031