У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6295 Погребище-1 — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6295 сполученням Погребище-1 - Козятин-1 відправляється зі станції Погребище-1 о 17.14 і прибуває на станцію Козятин-1 о 19.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ржевуська, Рось, Староустенці, Зарудинці, Чернячий Хутір, Дерганівка, Роставиця, Садовий, Махаринці, Плановий.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Погребище-1 17.14
Ржевуська 17.28 1 хв  17.29 14 хв 
Рось 17.42 1 хв  17.43 28 хв 
Староустенці 17.57 1 хв  17.58 43 хв 
Зарудинці 18.12 1 хв  18.13 58 хв 
Чернячий Хутір 18.28 1 хв  18.29 1 г  14 хв 
Дерганівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  22 хв 
Роставиця 18.47 1 хв  18.48 1 г  33 хв 
Садовий 18.57 1 хв  18.58 1 г  43 хв 
Махаринці 19.05 1 хв  19.06 1 г  51 хв 
Плановий 19.11 1 хв  19.12 1 г  57 хв 
Козятин-1 19.28 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6295 Погребище-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031