У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернігів - Ніжин номер 6302 відправляється зі станції Чернігів о 06.12 і прибуває на станцію Ніжин о 07.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302 Чернігів - Ніжин пролягає по таким станціям як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Ніфар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 06.12
Количівка 06.23 1 хв  06.24 11 хв 
Анисів 06.27 1 хв  06.28 15 хв 
Бакланове 06.33 1 хв  06.34 21 хв 
Муравійка 06.41 1 хв  06.42 29 хв 
Хуторянка 06.46 1 хв  06.47 34 хв 
Ім. Бориса Олійника 06.54 7 хв  07.01 42 хв 
144 Км 07.04 1 хв  07.05 52 хв 
Вересоч 07.11 1 хв  07.12 59 хв 
Дрімайлівка 07.19 1 хв  07.20 1 г  7 хв 
Вертіївка 07.28 1 хв  07.29 1 г  16 хв 
Заячі Сосни 07.33 1 хв  07.34 1 г  21 хв 
Липів Ріг 07.39 1 хв  07.40 1 г  27 хв 
Ніфар 07.43 1 хв  07.44 1 г  31 хв 
Мигалівка 07.47 1 хв  07.48 1 г  35 хв 
Ніжин 07.54 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6302 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031