У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хуторянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хуторянка:

Актуальний розклад електричок по станції Хуторянка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хуторянка з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Ніжин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти Ім. Бориса Олійника, Муравійка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хуторянка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ніжин - Чернігів, Чернігів - Ніжин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хуторянка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ніжин Чернігів 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6304 Чернігів Ніжин 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
6307 Ніжин Чернігів 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6310 Чернігів Ніжин 21.14 1 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хуторянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хуторянка