У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ніжин — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Чернігів номер 6303 відправляється зі станції Ніжин о 08.08 і прибуває на станцію Чернігів о 10.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6303 Ніжин - Чернігів пролягає по таким станціям як Мигалівка, Ніфар, Липів Ріг, Заячі Сосни, Вертіївка, Дрімайлівка, 144 Км, Ім. Бориса Олійника, Хуторянка, Муравійка, Бакланове, Анисів, Количівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 08.08
Мигалівка 08.15 1 хв  08.16 7 хв 
Ніфар 08.21 1 хв  08.22 13 хв 
Липів Ріг 08.27 9 хв  08.36 19 хв 
Заячі Сосни 08.40 1 хв  08.41 32 хв 
Вертіївка 08.49 1 хв  08.50 41 хв 
Дрімайлівка 08.58 1 хв  08.59 50 хв 
144 Км 09.20 1 хв  09.21 1 г  12 хв 
Ім. Бориса Олійника 09.24 1 хв  09.25 1 г  16 хв 
Хуторянка 09.30 1 хв  09.31 1 г  22 хв 
Муравійка 09.37 1 хв  09.38 1 г  29 хв 
Бакланове 09.44 1 хв  09.45 1 г  36 хв 
Анисів 09.50 1 хв  09.51 1 г  42 хв 
Количівка 09.55 1 хв  09.56 1 г  47 хв 
Чернігів 10.06 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ніжин — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031