У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Чернігів - Ніжин номер 6308 відправляється зі станції Чернігів о 17.20 і прибуває на станцію Ніжин о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6308 Чернігів - Ніжин пролягає по таким станціям як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Ніфар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 17.20
Количівка 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
Анисів 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Бакланове 17.41 1 хв  17.42 21 хв 
Муравійка 17.49 1 хв  17.50 29 хв 
Хуторянка 17.54 1 хв  17.55 34 хв 
Ім. Бориса Олійника 18.01 1 хв  18.02 41 хв 
144 Км 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
Вересоч 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
Дрімайлівка 18.20 1 хв  18.21 1 г 
Вертіївка 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Заячі Сосни 18.35 1 хв  18.36 1 г  15 хв 
Липів Ріг 18.40 1 хв  18.41 1 г  20 хв 
Ніфар 18.44 1 хв  18.45 1 г  24 хв 
Мигалівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  28 хв 
Ніжин 18.55 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6308 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031