У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Чернігів - Ніжин номер 6308 відправляється зі станції Чернігів о 13.35 і прибуває на станцію Ніжин о 15.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6308 Чернігів - Ніжин пролягає по таким станціям як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Ніфар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Чернігів – Ніжин складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 74.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 13.35
Количівка 13.45 1 хв  13.46 10 хв 
Анисів 13.49 1 хв  13.50 14 хв 
Бакланове 13.55 1 хв  13.56 20 хв 
Муравійка 14.03 1 хв  14.04 28 хв 
Хуторянка 14.09 1 хв  14.10 34 хв 
Ім. Бориса Олійника 14.15 1 хв  14.16 40 хв 
144 Км 14.18 1 хв  14.19 43 хв 
Вересоч 14.26 1 хв  14.27 51 хв 
Дрімайлівка 14.34 1 хв  14.35 59 хв 
Вертіївка 14.44 1 хв  14.45 1 г  9 хв 
Заячі Сосни 14.51 1 хв  14.52 1 г  16 хв 
Липів Ріг 14.55 1 хв  14.56 1 г  20 хв 
Ніфар 14.59 1 хв  15.00 1 г  24 хв 
Мигалівка 15.03 1 хв  15.04 1 г  28 хв 
Ніжин 15.08 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6308 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930