У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Чернігів - Ніжин номер 6310 відправляється зі станції Чернігів о 20.36 і прибуває на станцію Ніжин о 22.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Ніфар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 20.36
Количівка 20.47 5 хв  20.52 11 хв 
Анисів 20.55 1 хв  20.56 19 хв 
Бакланове 21.01 1 хв  21.02 25 хв 
Муравійка 21.09 1 хв  21.10 33 хв 
Хуторянка 21.14 1 хв  21.15 38 хв 
Ім. Бориса Олійника 21.20 1 хв  21.21 44 хв 
144 Км 21.23 1 хв  21.24 47 хв 
Вересоч 21.30 1 хв  21.31 54 хв 
Дрімайлівка 21.38 1 хв  21.39 1 г  2 хв 
Вертіївка 21.47 4 хв  21.51 1 г  11 хв 
Заячі Сосни 21.56 1 хв  21.57 1 г  20 хв 
Липів Ріг 22.00 1 хв  22.01 1 г  24 хв 
Ніфар 22.04 1 хв  22.05 1 г  28 хв 
Мигалівка 22.08 1 хв  22.09 1 г  32 хв 
Ніжин 22.15 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6310 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31