У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Ніжин — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ніжин - Чернігів номер 6311 відправляється зі станції Ніжин о 14.29 і прибуває на станцію Чернігів о 16.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6311 Ніжин - Чернігів пролягає по таким станціям як Мигалівка, Ніфар, Липів Ріг, Заячі Сосни, Вертіївка, Дрімайлівка, Вересоч, 144 Км, Ім. Бориса Олійника, Хуторянка, Муравійка, Бакланове, Анисів, Количівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 14.29
Мигалівка 14.35 1 хв  14.36 6 хв 
Ніфар 14.40 1 хв  14.41 11 хв 
Липів Ріг 14.45 3 хв  14.48 16 хв 
Заячі Сосни 14.50 1 хв  14.51 21 хв 
Вертіївка 14.57 1 хв  14.58 28 хв 
Дрімайлівка 15.06 1 хв  15.07 37 хв 
Вересоч 15.15 1 хв  15.16 46 хв 
144 Км 15.22 1 хв  15.23 53 хв 
Ім. Бориса Олійника 15.26 1 хв  15.27 57 хв 
Хуторянка 15.31 1 хв  15.32 1 г  2 хв 
Муравійка 15.37 1 хв  15.38 1 г  8 хв 
Бакланове 15.44 1 хв  15.45 1 г  15 хв 
Анисів 15.50 1 хв  15.51 1 г  21 хв 
Количівка 15.55 1 хв  15.56 1 г  26 хв 
Чернігів 16.08 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6311 Ніжин — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930