У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6312 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чернігів - Ніжин номер 6312 відправляється зі станції Чернігів о 10.28 і прибуває на станцію Ніжин о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6312 Чернігів - Ніжин пролягає по таким станціям як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Ніфар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 10.28
Количівка 10.39 1 хв  10.40 11 хв 
Анисів 10.43 1 хв  10.44 15 хв 
Бакланове 10.49 1 хв  10.50 21 хв 
Муравійка 10.57 1 хв  10.58 29 хв 
Хуторянка 11.02 1 хв  11.03 34 хв 
Ім. Бориса Олійника 11.08 1 хв  11.09 40 хв 
144 Км 11.11 1 хв  11.12 43 хв 
Вересоч 11.19 1 хв  11.20 51 хв 
Дрімайлівка 11.27 1 хв  11.28 59 хв 
Вертіївка 11.37 3 хв  11.40 1 г  9 хв 
Заячі Сосни 11.45 1 хв  11.46 1 г  17 хв 
Липів Ріг 11.50 1 хв  11.51 1 г  22 хв 
Ніфар 11.54 1 хв  11.55 1 г  26 хв 
Мигалівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  30 хв 
Ніжин 12.06 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6312 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930