У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6314 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 05.40 і прибуває на станцію Козятин-1 о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Браїлів, Демидівка, Гнівань, Яришівка, Тюшки, Вінниця, Десенка, Сальницький, Воршиця, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 05.40
Тартак 05.50 1 хв  05.51 10 хв 
Браїлів 05.55 1 хв  05.56 15 хв 
Козачівка 06.00 1 хв  06.01 20 хв 
Демидівка 06.06 1 хв  06.07 26 хв 
Могилівка 06.11 1 хв  06.12 31 хв 
Гнівань 06.17 1 хв  06.18 37 хв 
Селищанський 06.22 1 хв  06.23 42 хв 
Яришівка 06.28 1 хв  06.29 48 хв 
Веселка 06.32 1 хв  06.33 52 хв 
Тюшки 06.36 1 хв  06.37 56 хв 
Порпурівський 06.42 1 хв  06.43 1 г  2 хв 
Вінниця 06.50 4 хв  06.54 1 г  10 хв 
Вінниця-Вантажна 07.01 1 хв  07.02 1 г  21 хв 
Десенка 07.10 1 хв  07.11 1 г  30 хв 
Сосонка 07.15 1 хв  07.16 1 г  35 хв 
Сальницький 07.20 1 хв  07.21 1 г  40 хв 
Калинівка-1 07.26 1 хв  07.27 1 г  46 хв 
Воршиця 07.32 1 хв  07.33 1 г  52 хв 
Гулівці 07.38 1 хв  07.39 1 г  58 хв 
Голендри 07.51 11 хв  08.02 2 г  11 хв 
Миколаївка 08.08 1 хв  08.09 2 г  28 хв 
Кордишівка 08.15 18 хв  08.33 2 г  35 хв 
Сигнал 08.38 1 хв  08.39 2 г  58 хв 
Козятин-1 08.46 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6314 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031