У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Веселка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Веселка:

Актуальний розклад електричок по станції Веселка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Веселка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Жмеринка-Пас., Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Яришівка, Тюшки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Веселка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Козятин-1, Козятин-1 - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Веселка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
868 Жмеринка Київ 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6303 Козятин Жмеринка 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6312 Жмеринка Козятин 21.12 1 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Веселка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Веселка