У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Мерчик — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мерчик - Харків номер 6318 відправляється зі станції Мерчик о 07.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6318 Мерчик - Харків пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 07.05
Просторе 07.08 1 хв  07.09 3 хв 
Горіховий Гай 07.14 1 хв  07.15 9 хв 
Манченки 07.19 1 хв  07.20 14 хв 
Майський 07.25 1 хв  07.26 20 хв 
Любівка 07.31 1 хв  07.32 26 хв 
Люботин 07.37 2 хв  07.39 32 хв 
Водяна 07.43 1 хв  07.44 38 хв 
Коротич 07.49 1 хв  07.50 44 хв 
Рай-Оленівка 07.53 1 хв  07.54 48 хв 
Пісочин 07.56 1 хв  07.57 51 хв 
Рижів 08.00 1 хв  08.01 55 хв 
Хвилинка 08.04 1 хв  08.05 59 хв 
Нова Баварія 08.08 1 хв  08.09 1 г  3 хв 
Новоселівка 08.16 1 хв  08.17 1 г  11 хв 
Харків-Пас. 08.22 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6318 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031