У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6328 Рахни — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6328 сполученням Рахни - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Рахни о 18.30 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахни 18.30
Бушинка 18.35 1 хв  18.36 5 хв 
Краснівка 18.43 1 хв  18.44 13 хв 
Ярошенка 18.52 1 хв  18.53 22 хв 
Митланівка 18.58 1 хв  18.59 28 хв 
Будки 19.02 1 хв  19.03 32 хв 
1132 Км 19.07 1 хв  19.08 37 хв 
Жуківці 19.13 1 хв  19.14 43 хв 
Садова 19.17 1 хв  19.18 47 хв 
Жмеринка-Пас. 19.23 53 хв 

У розкладі поїзда 6328 Рахни — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031