У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6328 Рахни — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рахни - Жмеринка номер 6328 відправляється зі станції Рахни о 18.30 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6328 Рахни - Жмеринка пролягає по таким станціям як Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахни 18.30
Бушинка 18.35 1 хв  18.36 5 хв 
Краснівка 18.43 1 хв  18.44 13 хв 
Ярошенка 18.52 1 хв  18.53 22 хв 
Митланівка 18.58 1 хв  18.59 28 хв 
Будки 19.02 1 хв  19.03 32 хв 
1132 Км 19.07 1 хв  19.08 37 хв 
Жуківці 19.13 1 хв  19.14 43 хв 
Садова 19.17 1 хв  19.18 47 хв 
Жмеринка-Пас. 19.23 53 хв 

У розкладі поїзда 6328 Рахни — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930