У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6328 Рахни — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рахни - Жмеринка номер 6328 відправляється зі станції Рахни о 18.22 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6328 Рахни - Жмеринка пролягає по таким станціям як Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Рахни – Жмеринка-Пас. складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 41.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахни 18.22
Бушинка 18.27 1 хв  18.28 5 хв 
Краснівка 18.35 1 хв  18.36 13 хв 
Ярошенка 18.44 1 хв  18.45 22 хв 
Митланівка 18.50 1 хв  18.51 28 хв 
Будки 18.54 1 хв  18.55 32 хв 
1132 Км 18.59 1 хв  19.00 37 хв 
Жуківці 19.05 1 хв  19.06 43 хв 
Садова 19.09 1 хв  19.10 47 хв 
Жмеринка-Пас. 19.15 53 хв 

У розкладі поїзда 6328 Рахни — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031