У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Жмеринка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рахни - Жмеринка:

Розклад поїздів і електричок Рахни - Жмеринка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Рахни вранці о 06 г 02 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 55 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рахни о 23 г 29 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рахни до пункту прибуття Жмеринка становить 0 г 46 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 34 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 53 хв.
Деякі поїзди від станції Рахни до станції Жмеринка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рахни - Жмеринка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Бушинка, Митланівка, Жуківці.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рахни - Жмеринка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рахни - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Рахни до станції Жмеринка можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 20.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рахни -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Жмеринка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка — Рахни

За маршрутом Рахни - Жмеринка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рахни - Жмеринка Показати тільки електрички сполученням Рахни - Жмеринка