У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 19.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 19.00
Просторе 19.03 1 хв  19.04 3 хв 
Горіховий Гай 19.07 1 хв  19.08 7 хв 
Манченки 19.12 1 хв  19.13 12 хв 
Майський 19.16 1 хв  19.17 16 хв 
Любівка 19.21 1 хв  19.22 21 хв 
Люботин 19.27 1 хв  19.28 27 хв 
Водяна 19.33 1 хв  19.34 33 хв 
Коротич 19.40 1 хв  19.41 40 хв 
Рай-Оленівка 19.44 1 хв  19.45 44 хв 
Пісочин 19.48 2 хв  19.50 48 хв 
Рижів 19.53 1 хв  19.54 53 хв 
Хвилинка 19.57 1 хв  19.58 57 хв 
Нова Баварія 20.02 1 хв  20.03 1 г  2 хв 
Новоселівка 20.10 1 хв  20.11 1 г  10 хв 
Харків-Пас. 20.16 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6334 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031