У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 19.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 19.00
Просторе 19.03 1 хв  19.04 3 хв 
Горіховий Гай 19.07 1 хв  19.08 7 хв 
Манченки 19.12 1 хв  19.13 12 хв 
Майський 19.16 1 хв  19.17 16 хв 
Любівка 19.21 1 хв  19.22 21 хв 
Люботин 19.27 1 хв  19.28 27 хв 
Водяна 19.33 1 хв  19.34 33 хв 
Коротич 19.40 1 хв  19.41 40 хв 
Рай-Оленівка 19.44 1 хв  19.45 44 хв 
Пісочин 19.48 2 хв  19.50 48 хв 
Рижів 19.53 1 хв  19.54 53 хв 
Хвилинка 19.57 1 хв  19.58 57 хв 
Нова Баварія 20.02 1 хв  20.03 1 г  2 хв 
Новоселівка 20.10 1 хв  20.11 1 г  10 хв 
Харків-Пас. 20.16 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6334 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930