У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Мерчик — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мерчик - Харків номер 6334 відправляється зі станції Мерчик о 18.52 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6334 Мерчик - Харків пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 18.52
Просторе 18.55 1 хв  18.56 3 хв 
Горіховий Гай 19.00 1 хв  19.01 8 хв 
Манченки 19.05 1 хв  19.06 13 хв 
Майський 19.10 1 хв  19.11 18 хв 
Любівка 19.15 1 хв  19.16 23 хв 
Люботин 19.20 1 хв  19.21 28 хв 
Водяна 19.25 1 хв  19.26 33 хв 
Коротич 19.31 1 хв  19.32 39 хв 
Рай-Оленівка 19.35 1 хв  19.36 43 хв 
Пісочин 19.39 1 хв  19.40 47 хв 
Рижів 19.43 1 хв  19.44 51 хв 
Хвилинка 19.47 1 хв  19.48 55 хв 
Нова Баварія 19.51 1 хв  19.52 59 хв 
Новоселівка 19.59 1 хв  20.00 1 г  7 хв 
Харків-Пас. 20.05 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6334 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728