У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 18.45 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 16/20 змінюється розклад руху, прибуття на ст. 19.59
з 2020-10-15 по 2020-12-31: З 16/10/2020: п. № 6334 Мерчик - Харків-Пас. відправлення зі ст. Мерчик о 18.45, з.п. Просторне 18.49 - 18.50, з.п. Горіховий Гай 18.54 - 18.55, з.п. Манченки 19.00 - 19.01, з.п. Травневий 19.05 - 19.06, з.п. Караванна 19.08, з.п. Любівка 19.10 -19.11, Люботин 19.16 - 19.17, Водяне 19.21 - 19.22, з.п. Коротич 19.28 - 19.29, з.п. Рай-Оленівка 19.31 - 19.32, з.п. Пісочин 19.34 - 19.36, з.п. Рижов 19.38 - 19.39, з.п. Хвилинка 19.41 - 19.42, Нова Баварія 19.45 - 19.46, Парк «Н» 19.53 - 19.54, прибуття на ст. Харків-Пас. 19.59.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 18.45
Просторе 18.49 1 хв  18.50 4 хв 
Горіховий Гай 18.54 1 хв  18.55 9 хв 
Манченки 19.00 1 хв  19.01 15 хв 
Майський 19.05 1 хв  19.06 20 хв 
Любівка 19.10 1 хв  19.11 25 хв 
Люботин 19.16 1 хв  19.17 31 хв 
Водяна 19.21 1 хв  19.22 36 хв 
Коротич 19.28 1 хв  19.29 43 хв 
Рай-Оленівка 19.31 1 хв  19.32 46 хв 
Пісочин 19.34 2 хв  19.36 49 хв 
Рижів 19.38 1 хв  19.39 53 хв 
Хвилинка 19.41 1 хв  19.42 56 хв 
Нова Баварія 19.45 1 хв  19.46 1 г 
Новоселівка 19.53 1 хв  19.54 1 г  8 хв 
Харків-Пас. 19.59 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6334 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031