У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6352 Полтава-Південна — Коломак Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6352 сполученням Полтава-Південна - Коломак відправляється зі станції Полтава-Південна о 21.05 і прибуває на станцію Коломак о 23.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Східний, Дублянщина, Вакуленці, Лісові Поляни, Свинківка, Ковалівка, Парасковіївка, Приміська, Божкове, Зелена, Сторожовий, Кочубеївка, Скороходове, Іскрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 21.05
Східний 21.10 1 хв  21.11 5 хв 
Дублянщина 21.14 1 хв  21.15 9 хв 
Вакуленці 21.18 13 хв  21.31 13 хв 
Лісові Поляни 21.36 1 хв  21.37 31 хв 
Свинківка 21.41 1 хв  21.42 36 хв 
Ковалівка 21.46 1 хв  21.47 41 хв 
Парасковіївка 21.52 1 хв  21.53 47 хв 
Приміська 21.57 1 хв  21.58 52 хв 
Божкове 22.02 1 хв  22.03 57 хв 
Зелена 22.10 1 хв  22.11 1 г  5 хв 
Сторожовий 22.15 1 хв  22.16 1 г  10 хв 
Кочубеївка 22.26 14 хв  22.40 1 г  21 хв 
Скороходове 22.51 1 хв  22.52 1 г  46 хв 
Іскрівка 23.01 1 хв  23.02 1 г  56 хв 
Коломак 23.09 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6352 Полтава-Південна — Коломак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31