У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6352 Полтава — Коломак Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Полтава - Коломак номер 6352 відправляється зі станції Полтава-Південна о 21.05 і прибуває на станцію Коломак о 23.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Східний, Дублянщина, Вакуленці, Лісові Поляни, Свинківка, Ковалівка, Парасковіївка, Приміська, Божкове, Зелена, Сторожовий, Кочубеївка, Скороходове, Іскрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 21.05
Східний 21.10 1 хв  21.11 5 хв 
Дублянщина 21.14 1 хв  21.15 9 хв 
Вакуленці 21.18 13 хв  21.31 13 хв 
Лісові Поляни 21.36 1 хв  21.37 31 хв 
Свинківка 21.41 1 хв  21.42 36 хв 
Ковалівка 21.46 1 хв  21.47 41 хв 
Парасковіївка 21.52 1 хв  21.53 47 хв 
Приміська 21.57 1 хв  21.58 52 хв 
Божкове 22.02 1 хв  22.03 57 хв 
Зелена 22.10 1 хв  22.11 1 г  5 хв 
Сторожовий 22.15 1 хв  22.16 1 г  10 хв 
Кочубеївка 22.26 14 хв  22.40 1 г  21 хв 
Скороходове 22.51 1 хв  22.52 1 г  46 хв 
Іскрівка 23.01 1 хв  23.02 1 г  56 хв 
Коломак 23.09 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6352 Полтава-Південна — Коломак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31