У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6352 Полтава — Коломак Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Полтава - Коломак номер 6352 відправляється зі станції Полтава-Південна о 21.08 і прибуває на станцію Коломак о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6352 Полтава - Коломак пролягає по таким станціям як Східний, Дублянщина, Вакуленці, Лісові Поляни, Свинківка, Ковалівка, Парасковіївка, Приміська, Божкове, Зелена, Сторожовий, Кочубеївка, Скороходове, Іскрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 21.08
Східний 21.13 1 хв  21.14 5 хв 
Дублянщина 21.17 1 хв  21.18 9 хв 
Вакуленці 21.21 1 хв  21.22 13 хв 
Лісові Поляни 21.27 1 хв  21.28 19 хв 
Свинківка 21.32 1 хв  21.33 24 хв 
Ковалівка 21.37 1 хв  21.38 29 хв 
Парасковіївка 21.43 1 хв  21.44 35 хв 
Приміська 21.48 1 хв  21.49 40 хв 
Божкове 21.53 1 хв  21.54 45 хв 
Зелена 22.01 1 хв  22.02 53 хв 
Сторожовий 22.06 1 хв  22.07 58 хв 
Кочубеївка 22.17 1 хв  22.18 1 г  9 хв 
Скороходове 22.29 1 хв  22.30 1 г  21 хв 
Іскрівка 22.39 1 хв  22.40 1 г  31 хв 
Коломак 22.47 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6352 Полтава-Південна — Коломак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930