З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Приміська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Приміська:

Актуальний розклад електричок по станції Приміська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Приміська з такими станціями і населеними пунктами як Полтава-Південна, Огульці, Коломак. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 57 хв до пункту призначення Коломак. Найближчі станції та зупинні пункти Божкове, Парасковіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Приміська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Огульці - Полтава-Південна, Полтава-Південна - Огульці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Приміська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6291 Огульці Полтава 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 18.01 1 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6352 Полтава Коломак 21.56 1 хв  21.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Приміська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Приміська