У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381-6382 Здолбунів — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Красне номер 6381-6382 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 18.02 і прибуває на станцію Красне о 21.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6381-6382 Здолбунів - Красне пролягає по таким станціям як Глинськ, 128 Км, Заруддя, Мирогоща, Кам'яниця-Волинська, Птича, Турки, Гаї Ситенські, 58 Км, Броди, Заболотці, Ожидів-Олесько, Петричі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 18.02
Миколи Приходька 18.08 1 хв  18.09 6 хв 
Глинськ 18.15 1 хв  18.16 13 хв 
Ульбарів 18.20 1 хв  18.21 18 хв 
128 Км 18.25 1 хв  18.26 23 хв 
Озеряни 18.30 12 хв  18.42 28 хв 
Заруддя 18.47 1 хв  18.48 45 хв 
Мокрів 18.51 1 хв  18.52 49 хв 
Мирогоща 18.58 1 хв  18.59 56 хв 
Дубно 19.06 2 хв  19.08 1 г  4 хв 
Кам'яниця-Волинська 19.14 1 хв  19.15 1 г  12 хв 
Підлужжя 19.18 1 хв  19.19 1 г  16 хв 
Птича 19.23 1 хв  19.24 1 г  21 хв 
Верба 19.29 1 хв  19.30 1 г  27 хв 
Турки 19.34 1 хв  19.35 1 г  32 хв 
Рудня-Почаївська 19.42 1 хв  19.43 1 г  40 хв 
Гаї Ситенські 19.49 1 хв  19.50 1 г  47 хв 
Михайлівка 19.54 1 хв  19.55 1 г  52 хв 
58 Км 20.00 1 хв  20.01 1 г  58 хв 
Радивилів 20.06 1 хв  20.07 2 г  4 хв 
Броди 20.16 1 хв  20.17 2 г  14 хв 
Пониковиця 20.24 1 хв  20.25 2 г  22 хв 
Заболотці 20.31 1 хв  20.32 2 г  29 хв 
Кути 20.39 1 хв  20.40 2 г  37 хв 
Ожидів-Олесько 20.45 1 хв  20.46 2 г  43 хв 
Закомар'я 20.51 1 хв  20.52 2 г  49 хв 
Петричі 20.56 1 хв  20.57 2 г  54 хв 
Утишків 21.00 1 хв  21.01 2 г  58 хв 
Красне 21.07 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6381-6382 Здолбунів-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930