У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381-6382 Здолбунів — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Красне номер 6381-6382 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 18.02 і прибуває на станцію Красне о 21.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6381-6382 Здолбунів - Красне пролягає по таким станціям як Глинськ, 128 Км, Заруддя, Мирогоща, Кам'яниця-Волинська, Птича, Турки, Гаї Ситенські, 58 Км, Броди, Заболотці, Ожидів-Олесько, Петричі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 18.02
Миколи Приходька 18.08 1 хв  18.09 6 хв 
Глинськ 18.15 1 хв  18.16 13 хв 
Ульбарів 18.20 1 хв  18.21 18 хв 
128 Км 18.25 1 хв  18.26 23 хв 
Озеряни 18.30 2 хв  18.32 28 хв 
Заруддя 18.37 1 хв  18.38 35 хв 
Мокрів 18.41 1 хв  18.42 39 хв 
Мирогоща 18.48 1 хв  18.49 46 хв 
Дубно 18.56 3 хв  18.59 54 хв 
Кам'яниця-Волинська 19.05 1 хв  19.06 1 г  3 хв 
Підлужжя 19.09 1 хв  19.10 1 г  7 хв 
Птича 19.15 1 хв  19.16 1 г  13 хв 
Верба 19.22 1 хв  19.23 1 г  20 хв 
Турки 19.27 1 хв  19.28 1 г  25 хв 
Рудня-Почаївська 19.35 1 хв  19.36 1 г  33 хв 
Гаї Ситенські 19.42 1 хв  19.43 1 г  40 хв 
Михайлівка 19.47 1 хв  19.48 1 г  45 хв 
58 Км 19.53 1 хв  19.54 1 г  51 хв 
Радивилів 19.57 9 хв  20.06 1 г  55 хв 
Броди 20.16 1 хв  20.17 2 г  14 хв 
Пониковиця 20.24 1 хв  20.25 2 г  22 хв 
Заболотці 20.31 1 хв  20.32 2 г  29 хв 
Кути 20.39 1 хв  20.40 2 г  37 хв 
Ожидів-Олесько 20.45 1 хв  20.46 2 г  43 хв 
Закомар'я 20.51 1 хв  20.52 2 г  49 хв 
Петричі 20.56 1 хв  20.57 2 г  54 хв 
Утишків 21.00 1 хв  21.01 2 г  58 хв 
Красне 21.07 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6381-6382 Здолбунів-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31