У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381 Здолбунів — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Красне номер 6381 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 18.00 і прибуває на станцію Красне о 21.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6381 Здолбунів - Красне пролягає по таким станціям як Глинськ, 128 Км, Заруддя, Мирогоща, Кам'яниця-Волинська, Птича, Турки, Гаї Ситенські, 58 Км, Броди, Заболотці, Ожидів-Олесько, Петричі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Здолбунів-Пас. – Красне складає 80.00 гривень. Відстань між станціями – 144.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Увага пасажирам! 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 травня 2024 року рух поїзда № 6381 Здолбунiв пас. – Красне відправленням із Здолбунова буде змінено: о 18.10 б/п. 142км 18.15 Мартинівка 18.16-18.17 Глинськ Загура 18.23- 18.24 Ульбарів 18.28-18.29 Квітневе 18.34-18.35 Озеряни 18.42-18.43 Заруддя 18.48-18.49 Мокрів 18.52-18.53 Мирогоща 18.59-19.00 Дубно 19.07-19.09 Кам'яниця-Вол. 19.18-19.19 Підлужжя 19.24-19.25 Птича 19.30-19.31 Верба 19.37-19.38 Турки 19.42-19.43 Рудня-Почаївська 19.48-19.49 Гаї Ситенські 19.55-19.56 Михайлівка 20.00-20.01 пл. 58км 20.06-20.07 Радивилiв 20.14-20.16 Броди 20.25-20.35 Пониковиця 20.42-20.43 Заболотцi 20.49-20.50 Кути 20.58-20.59 Ожидiв-Олесько 21.05-21.23 Закомар'я 21.30-21.31 Петричі 21.36-21.37 Утишків 21.41- 21.42 Красне 21.52.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 18.00
Миколи Приходька 18.06 1 хв  18.07 6 хв 
Глинськ 18.13 1 хв  18.14 13 хв 
Ульбарів 18.18 1 хв  18.19 18 хв 
128 Км 18.24 1 хв  18.25 24 хв 
Озеряни 18.32 1 хв  18.33 32 хв 
Заруддя 18.38 1 хв  18.39 38 хв 
Мокрів 18.42 1 хв  18.43 42 хв 
Мирогоща 18.49 1 хв  18.50 49 хв 
Дубно 18.57 2 хв  18.59 57 хв 
Кам'яниця-Волинська 19.08 1 хв  19.09 1 г  8 хв 
Підлужжя 19.14 1 хв  19.15 1 г  14 хв 
Птича 19.20 1 хв  19.21 1 г  20 хв 
Верба 19.27 1 хв  19.28 1 г  27 хв 
Турки 19.32 1 хв  19.33 1 г  32 хв 
Рудня-Почаївська 19.38 1 хв  19.39 1 г  38 хв 
Гаї Ситенські 19.45 1 хв  19.46 1 г  45 хв 
Михайлівка 19.50 1 хв  19.51 1 г  50 хв 
58 Км 19.56 1 хв  19.57 1 г  56 хв 
Радивилів 20.03 1 хв  20.04 2 г  3 хв 
Броди 20.13 2 хв  20.15 2 г  13 хв 
Пониковиця 20.21 1 хв  20.22 2 г  21 хв 
Заболотці 20.28 1 хв  20.29 2 г  28 хв 
Кути 20.36 1 хв  20.37 2 г  36 хв 
Ожидів-Олесько 20.42 1 хв  20.43 2 г  42 хв 
Закомар'я 20.49 1 хв  20.50 2 г  49 хв 
Петричі 20.54 1 хв  20.55 2 г  54 хв 
Утишків 20.58 1 хв  20.59 2 г  58 хв 
Красне 21.07 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6381 Здолбунів-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930