У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6401 Колосівка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Колосівка - Одеса номер 6401 відправляється зі станції Колосівка о 03.58 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6401 Колосівка - Одеса пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, Кубанка, Павлинка, 1273 Км, Учнівська, Кулиндорове, Одеса-Сортувальна, Одеса-Застава-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 03.58
Ім. І. С. Шеверняєва 04.06 2 хв  04.08 8 хв 
Калаглея 04.13 1 хв  04.14 15 хв 
Березівка 04.21 1 хв  04.22 23 хв 
1214 Км 04.29 2 хв  04.31 31 хв 
Вікторівка 04.36 1 хв  04.37 38 хв 
Раухівка-1 04.43 1 хв  04.44 45 хв 
Зарічанський 04.50 1 хв  04.51 52 хв 
Маринове 04.56 1 хв  04.57 58 хв 
Радіалка 05.00 1 хв  05.01 1 г  2 хв 
Сербка 05.08 1 хв  05.09 1 г  10 хв 
1249 Км 05.15 1 хв  05.16 1 г  17 хв 
Кубанка 05.21 1 хв  05.22 1 г  23 хв 
Буялик 05.27 1 хв  05.28 1 г  29 хв 
1263 Км 05.34 1 хв  05.35 1 г  36 хв 
Павлинка 05.38 1 хв  05.39 1 г  40 хв 
1268 Км 05.42 1 хв  05.43 1 г  44 хв 
Чорноморська 05.45 1 хв  05.46 1 г  47 хв 
1273 Км 05.52 1 хв  05.53 1 г  54 хв 
Польове 05.58 1 хв  05.59 2 г 
Кремидівка 06.03 1 хв  06.04 2 г  5 хв 
Учнівська 06.11 1 хв  06.12 2 г  13 хв 
Перемога 06.15 1 хв  06.16 2 г  17 хв 
Степова 06.20 1 хв  06.21 2 г  22 хв 
Кулиндорове 06.27 1 хв  06.28 2 г  29 хв 
Одеса-Східна 06.35 1 хв  06.36 2 г  37 хв 
Шевченка 06.40 2 хв  06.42 2 г  42 хв 
Одеса-Сортувальна 06.48 1 хв  06.49 2 г  50 хв 
Одеса-Пересип 06.56 1 хв  06.57 2 г  58 хв 
Слобідська 07.04 1 хв  07.05 3 г  6 хв 
Одеса-Застава-2 07.11 2 хв  07.13 3 г  13 хв 
Одеса-Поїзна 07.16 1 хв  07.17 3 г  18 хв 
Одеса-Мала 07.20 1 хв  07.21 3 г  22 хв 
Одеса-Головна 07.27 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6401 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728