У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6401 Колосівка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Колосівка - Одеса номер 6401 відправляється зі станції Колосівка о 04.11 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, Кубанка, Павлинка, 1273 Км, 1281 Км, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 04.11
Ім. І. С. Шеверняєва 04.16 2 хв  04.18 5 хв 
Калаглея 04.23 1 хв  04.24 12 хв 
Березівка 04.31 1 хв  04.32 20 хв 
1214 Км 04.39 2 хв  04.41 28 хв 
Вікторівка 04.47 1 хв  04.48 36 хв 
Раухівка-1 04.57 9 хв  05.06 46 хв 
Зарічанський 05.12 1 хв  05.13 1 г  1 хв 
Маринове 05.18 1 хв  05.19 1 г  7 хв 
Радіалка 05.22 1 хв  05.23 1 г  11 хв 
Сербка 05.30 1 хв  05.31 1 г  19 хв 
1249 Км 05.36 1 хв  05.37 1 г  25 хв 
Кубанка 05.40 1 хв  05.41 1 г  29 хв 
Буялик 05.46 1 хв  05.47 1 г  35 хв 
1263 Км 05.51 1 хв  05.52 1 г  40 хв 
Павлинка 05.55 1 хв  05.56 1 г  44 хв 
1268 Км 05.59 1 хв  06.00 1 г  48 хв 
Чорноморська 06.02 1 хв  06.03 1 г  51 хв 
1273 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  57 хв 
Польове 06.14 1 хв  06.15 2 г  3 хв 
Кремидівка 06.18 1 хв  06.19 2 г  7 хв 
1281 Км 06.21 1 хв  06.22 2 г  10 хв 
Учнівська 06.24 1 хв  06.25 2 г  13 хв 
Перемога 06.27 1 хв  06.28 2 г  16 хв 
Степова 06.31 1 хв  06.32 2 г  20 хв 
Кулиндорове 06.35 1 хв  06.36 2 г  24 хв 
Одеса-Східна 06.41 1 хв  06.42 2 г  30 хв 
Шевченка 06.45 2 хв  06.47 2 г  34 хв 
Одеса-Сортувальна 06.52 1 хв  06.53 2 г  41 хв 
Одеса-Пересип 07.00 1 хв  07.01 2 г  49 хв 
Слобідська 07.08 1 хв  07.09 2 г  57 хв 
Одеса-Застава-2 07.13 3 хв  07.16 3 г  2 хв 
Одеса-Поїзна 07.21 1 хв  07.22 3 г  10 хв 
Одеса-Мала 07.25 2 хв  07.27 3 г  14 хв 
Одеса-Головна 07.32 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6401 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31