У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6401 Колосівка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Колосівка - Одеса номер 6401 відправляється зі станції Колосівка о 04.08 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6401 Колосівка - Одеса пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, Кубанка, Павлинка, 1273 Км, Учнівська, Кулиндорове, Одеса-Сортувальна, Одеса-Застава-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 04.08
Ім. І. С. Шеверняєва 04.15 2 хв  04.17 7 хв 
Калаглея 04.21 1 хв  04.22 13 хв 
Березівка 04.29 9 хв  04.38 21 хв 
1214 Км 04.44 2 хв  04.46 36 хв 
Вікторівка 04.50 1 хв  04.51 42 хв 
Раухівка-1 04.56 1 хв  04.57 48 хв 
Зарічанський 05.03 1 хв  05.04 55 хв 
Маринове 05.09 1 хв  05.10 1 г  1 хв 
Радіалка 05.14 1 хв  05.15 1 г  6 хв 
Сербка 05.22 1 хв  05.23 1 г  14 хв 
1249 Км 05.29 1 хв  05.30 1 г  21 хв 
Кубанка 05.34 1 хв  05.35 1 г  26 хв 
Буялик 05.41 1 хв  05.42 1 г  33 хв 
1263 Км 05.47 1 хв  05.48 1 г  39 хв 
Павлинка 05.51 1 хв  05.52 1 г  43 хв 
1268 Км 05.55 1 хв  05.56 1 г  47 хв 
Чорноморська 06.00 1 хв  06.01 1 г  52 хв 
1273 Км 06.07 1 хв  06.08 1 г  59 хв 
Польове 06.13 1 хв  06.14 2 г  5 хв 
Кремидівка 06.17 1 хв  06.18 2 г  9 хв 
Учнівська 06.25 1 хв  06.26 2 г  17 хв 
Перемога 06.29 1 хв  06.30 2 г  21 хв 
Степова 06.34 1 хв  06.35 2 г  26 хв 
Кулиндорове 06.40 1 хв  06.41 2 г  32 хв 
Одеса-Східна 06.47 1 хв  06.48 2 г  39 хв 
Шевченка 06.52 2 хв  06.54 2 г  44 хв 
Одеса-Сортувальна 07.00 1 хв  07.01 2 г  52 хв 
Одеса-Пересип 07.07 1 хв  07.08 2 г  59 хв 
Слобідська 07.14 1 хв  07.15 3 г  6 хв 
Одеса-Застава-2 07.20 1 хв  07.21 3 г  12 хв 
Одеса-Поїзна 07.24 1 хв  07.25 3 г  16 хв 
Одеса-Мала 07.28 1 хв  07.29 3 г  20 хв 
Одеса-Головна 07.35 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6401 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930