У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6401 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6401 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 04.11 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, Кубанка, Павлинка, 1273 Км, 1281 Км, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 04.11
Ім. І. С. Шеверняєва 04.16 2 хв  04.18 5 хв 
Калаглея 04.23 1 хв  04.24 12 хв 
Березівка 04.31 1 хв  04.32 20 хв 
1214 Км 04.39 2 хв  04.41 28 хв 
Вікторівка 04.47 1 хв  04.48 36 хв 
Раухівка-1 04.57 9 хв  05.06 46 хв 
Зарічанський 05.12 1 хв  05.13 1 г  1 хв 
Маринове 05.18 1 хв  05.19 1 г  7 хв 
Радіалка 05.22 1 хв  05.23 1 г  11 хв 
Сербка 05.30 1 хв  05.31 1 г  19 хв 
1249 Км 05.36 1 хв  05.37 1 г  25 хв 
Кубанка 05.40 1 хв  05.41 1 г  29 хв 
Буялик 05.46 1 хв  05.47 1 г  35 хв 
1263 Км 05.51 1 хв  05.52 1 г  40 хв 
Павлинка 05.55 1 хв  05.56 1 г  44 хв 
1268 Км 05.59 1 хв  06.00 1 г  48 хв 
Чорноморська 06.02 1 хв  06.03 1 г  51 хв 
1273 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  57 хв 
Польове 06.14 1 хв  06.15 2 г  3 хв 
Кремидівка 06.18 1 хв  06.19 2 г  7 хв 
1281 Км 06.21 1 хв  06.22 2 г  10 хв 
Учнівська 06.24 1 хв  06.25 2 г  13 хв 
Перемога 06.27 1 хв  06.28 2 г  16 хв 
Степова 06.31 1 хв  06.32 2 г  20 хв 
Кулиндорове 06.35 1 хв  06.36 2 г  24 хв 
Одеса-Східна 06.41 1 хв  06.42 2 г  30 хв 
Шевченка 06.45 2 хв  06.47 2 г  34 хв 
Одеса-Сортувальна 06.52 1 хв  06.53 2 г  41 хв 
Одеса-Пересип 07.00 1 хв  07.01 2 г  49 хв 
Слобідська 07.08 1 хв  07.09 2 г  57 хв 
Одеса-Застава-2 07.13 3 хв  07.16 3 г  2 хв 
Одеса-Поїзна 07.21 1 хв  07.22 3 г  10 хв 
Одеса-Мала 07.25 2 хв  07.27 3 г  14 хв 
Одеса-Головна 07.32 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6401 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031