У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.21 і прибуває на станцію Колосівка о 20.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Радіалка, Раухівка-1, Березівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.21
Одеса-Мала 17.25 1 хв  17.26 4 хв 
Одеса-Поїзна 17.29 1 хв  17.30 8 хв 
Одеса-Застава-2 17.34 1 хв  17.35 13 хв 
Слобідська 17.41 1 хв  17.42 20 хв 
Одеса-Пересип 17.50 1 хв  17.51 29 хв 
Депо 17.54 1 хв  17.55 33 хв 
Одеса-Сортувальна 18.00 1 хв  18.01 39 хв 
Шевченка 18.05 2 хв  18.07 44 хв 
Одеса-Східна 18.10 1 хв  18.11 49 хв 
Кулиндорове 18.16 1 хв  18.17 55 хв 
Степова 18.20 1 хв  18.21 59 хв 
Перемога 18.23 1 хв  18.24 1 г  2 хв 
Учнівська 18.26 1 хв  18.27 1 г  5 хв 
Кремидівка 18.32 1 хв  18.33 1 г  11 хв 
Польове 18.37 1 хв  18.38 1 г  16 хв 
1273 Км 18.42 1 хв  18.43 1 г  21 хв 
Чорноморська 18.48 1 хв  18.49 1 г  27 хв 
1268 Км 18.53 1 хв  18.54 1 г  32 хв 
Павлинка 18.56 1 хв  18.57 1 г  35 хв 
1263 Км 18.59 1 хв  19.00 1 г  38 хв 
Буялик 19.04 1 хв  19.05 1 г  43 хв 
Кубанка 19.12 1 хв  19.13 1 г  51 хв 
Сербка 19.20 1 хв  19.21 1 г  59 хв 
Радіалка 19.28 1 хв  19.29 2 г  7 хв 
Маринове 19.31 1 хв  19.32 2 г  10 хв 
Зарічанський 19.36 1 хв  19.37 2 г  15 хв 
Раухівка-1 19.43 1 хв  19.44 2 г  22 хв 
Вікторівка 19.50 1 хв  19.51 2 г  29 хв 
1214 Км 19.55 1 хв  19.56 2 г  34 хв 
Березівка 20.02 1 хв  20.03 2 г  41 хв 
Калаглея 20.10 1 хв  20.11 2 г  49 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 20.14 1 хв  20.15 2 г  53 хв 
Колосівка 20.23 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6406 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031