У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Одеса — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Колосівка номер 6406 відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.19 і прибуває на станцію Колосівка о 20.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6406 Одеса - Колосівка пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 15.11.2022 переводяться за розрядом на вимогу наступні платформи: 1281км, 1273км, 1268км, 1263км, 1249км, 1242км, Зарічанський, Вікторівка, Калаглея

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.19
Одеса-Мала 17.24 2 хв  17.26 5 хв 
Одеса-Поїзна 17.29 1 хв  17.30 10 хв 
Одеса-Застава-2 17.35 2 хв  17.37 16 хв 
Слобідська 17.44 1 хв  17.45 25 хв 
Одеса-Пересип 17.51 1 хв  17.52 32 хв 
Депо 17.56 1 хв  17.57 37 хв 
Одеса-Сортувальна 18.00 1 хв  18.01 41 хв 
Шевченка 18.06 1 хв  18.07 47 хв 
Одеса-Східна 18.11 1 хв  18.12 52 хв 
Кулиндорове 18.17 1 хв  18.18 58 хв 
Степова 18.22 1 хв  18.23 1 г  3 хв 
Перемога 18.26 1 хв  18.27 1 г  7 хв 
Учнівська 18.30 1 хв  18.31 1 г  11 хв 
Кремидівка 18.37 1 хв  18.38 1 г  18 хв 
Польове 18.43 1 хв  18.44 1 г  24 хв 
1273 Км 18.49 1 хв  18.50 1 г  30 хв 
Чорноморська 18.56 1 хв  18.57 1 г  37 хв 
1268 Км 18.59 1 хв  19.00 1 г  40 хв 
Павлинка 19.03 1 хв  19.04 1 г  44 хв 
1263 Км 19.07 1 хв  19.08 1 г  48 хв 
Буялик 19.13 1 хв  19.14 1 г  54 хв 
Кубанка 19.19 1 хв  19.20 2 г 
1249 Км 19.24 1 хв  19.25 2 г  5 хв 
Сербка 19.30 1 хв  19.31 2 г  11 хв 
1242 Км 19.36 1 хв  19.37 2 г  17 хв 
Радіалка 19.41 1 хв  19.42 2 г  22 хв 
Маринове 19.45 1 хв  19.46 2 г  26 хв 
Зарічанський 19.52 1 хв  19.53 2 г  33 хв 
Раухівка-1 20.01 1 хв  20.02 2 г  42 хв 
Вікторівка 20.09 1 хв  20.10 2 г  50 хв 
1214 Км 20.15 2 хв  20.17 2 г  56 хв 
Березівка 20.23 1 хв  20.24 3 г  4 хв 
Калаглея 20.30 1 хв  20.31 3 г  11 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 20.34 1 хв  20.35 3 г  15 хв 
Колосівка 20.41 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6406 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031