У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.28 і прибуває на станцію Колосівка о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Радіалка, Раухівка-1, Березівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.28
Одеса-Мала 17.32 1 хв  17.33 4 хв 
Одеса-Поїзна 17.36 1 хв  17.37 8 хв 
Одеса-Застава-2 17.41 1 хв  17.42 13 хв 
Слобідська 17.48 1 хв  17.49 20 хв 
Одеса-Пересип 17.57 1 хв  17.58 29 хв 
Депо 18.01 1 хв  18.02 33 хв 
Одеса-Сортувальна 18.07 3 хв  18.10 39 хв 
Шевченка 18.14 2 хв  18.16 46 хв 
Одеса-Східна 18.19 2 хв  18.21 51 хв 
Кулиндорове 18.26 1 хв  18.27 58 хв 
Степова 18.30 1 хв  18.31 1 г  2 хв 
Перемога 18.33 1 хв  18.34 1 г  5 хв 
Учнівська 18.36 1 хв  18.37 1 г  8 хв 
Кремидівка 18.42 1 хв  18.43 1 г  14 хв 
Польове 18.47 1 хв  18.48 1 г  19 хв 
1273 Км 18.52 1 хв  18.53 1 г  24 хв 
Чорноморська 18.58 1 хв  18.59 1 г  30 хв 
1268 Км 19.03 1 хв  19.04 1 г  35 хв 
Павлинка 19.06 1 хв  19.07 1 г  38 хв 
1263 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  41 хв 
Буялик 19.14 1 хв  19.15 1 г  46 хв 
Кубанка 19.22 1 хв  19.23 1 г  54 хв 
Сербка 19.30 1 хв  19.31 2 г  2 хв 
Радіалка 19.38 1 хв  19.39 2 г  10 хв 
Маринове 19.41 1 хв  19.42 2 г  13 хв 
Зарічанський 19.46 1 хв  19.47 2 г  18 хв 
Раухівка-1 19.53 1 хв  19.54 2 г  25 хв 
Вікторівка 20.00 1 хв  20.01 2 г  32 хв 
1214 Км 20.05 1 хв  20.06 2 г  37 хв 
Березівка 20.12 1 хв  20.13 2 г  44 хв 
Калаглея 20.19 1 хв  20.20 2 г  51 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 20.23 1 хв  20.24 2 г  55 хв 
Колосівка 20.28 3 г 

У розкладі поїзда 6406 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728