У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо,Одеська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо:

Актуальний розклад електричок по станції Депо містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Депо з такими станціями і населеними пунктами як Мартинівська, Колосівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 56 хв до пункту призначення Колосівка. Найближчі станції та зупинні пункти Одеса-Пересип, Одеса-Сортувальна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Депо відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Колосівка, Одеса-Головна - Мартинівська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6404 Одеса Мартинівська 09.03 1 хв  09.04 Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 15.18 1 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6406 Одеса Колосівка 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6408 Одеса Колосівка 20.55 1 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Депо,Одеська обл.