З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо,Одеська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо:

Актуальний розклад електричок по станції Депо містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Депо з такими станціями і населеними пунктами як Колосівка, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 54 хв до пункту призначення Колосівка. Найближчі станції та зупинні пункти Одеса-Пересип, Одеса-Сортувальна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Депо відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Колосівка, Одеса-Головна - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Депо відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Одеса Колосівка 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6404 Одеса Колосівка 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6412 Одеса Помічна 11.10 1 хв  11.11 Курсує щоденно - переглянути
6406 Одеса Колосівка 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6408 Одеса Колосівка 20.53 1 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Депо,Одеська обл.