У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Одеса — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Одеса - Колосівка номер 6408 відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.29 і прибуває на станцію Колосівка о 23.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6408 Одеса - Колосівка пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.29
Одеса-Мала 20.33 2 хв  20.35 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.38 1 хв  20.39 9 хв 
Одеса-Застава-2 20.43 1 хв  20.44 14 хв 
Слобідська 20.49 1 хв  20.50 20 хв 
Одеса-Пересип 20.55 1 хв  20.56 26 хв 
Депо 20.59 1 хв  21.00 30 хв 
Одеса-Сортувальна 21.02 1 хв  21.03 33 хв 
Шевченка 21.08 1 хв  21.09 39 хв 
Одеса-Східна 21.13 1 хв  21.14 44 хв 
Кулиндорове 21.19 1 хв  21.20 50 хв 
Степова 21.23 1 хв  21.24 54 хв 
Перемога 21.27 1 хв  21.28 58 хв 
Учнівська 21.30 1 хв  21.31 1 г  1 хв 
Кремидівка 21.36 1 хв  21.37 1 г  7 хв 
Польове 21.40 1 хв  21.41 1 г  11 хв 
1273 Км 21.45 1 хв  21.46 1 г  16 хв 
Чорноморська 21.51 1 хв  21.52 1 г  22 хв 
1268 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  25 хв 
Павлинка 21.57 1 хв  21.58 1 г  28 хв 
1263 Км 22.01 1 хв  22.02 1 г  32 хв 
Буялик 22.06 1 хв  22.07 1 г  37 хв 
Кубанка 22.12 1 хв  22.13 1 г  43 хв 
1249 Км 22.17 1 хв  22.18 1 г  48 хв 
Сербка 22.22 1 хв  22.23 1 г  53 хв 
1242 Км 22.28 1 хв  22.29 1 г  59 хв 
Радіалка 22.32 1 хв  22.33 2 г  3 хв 
Маринове 22.36 1 хв  22.37 2 г  7 хв 
Зарічанський 22.41 2 хв  22.43 2 г  12 хв 
Раухівка-1 22.49 1 хв  22.50 2 г  20 хв 
Вікторівка 22.56 1 хв  22.57 2 г  27 хв 
1214 Км 23.01 1 хв  23.02 2 г  32 хв 
Березівка 23.06 1 хв  23.07 2 г  37 хв 
Калаглея 23.13 1 хв  23.14 2 г  44 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 23.17 1 хв  23.18 2 г  48 хв 
Колосівка 23.25 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6408 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930