У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Одеса — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Одеса - Колосівка номер 6408 відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.29 і прибуває на станцію Колосівка о 23.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6408 Одеса - Колосівка пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.29
Одеса-Мала 20.33 2 хв  20.35 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.38 1 хв  20.39 9 хв 
Одеса-Застава-2 20.43 1 хв  20.44 14 хв 
Слобідська 20.49 1 хв  20.50 20 хв 
Одеса-Пересип 20.55 1 хв  20.56 26 хв 
Депо 20.59 1 хв  21.00 30 хв 
Одеса-Сортувальна 21.02 1 хв  21.03 33 хв 
Шевченка 21.08 1 хв  21.09 39 хв 
Одеса-Східна 21.13 1 хв  21.14 44 хв 
Кулиндорове 21.19 1 хв  21.20 50 хв 
Степова 21.23 1 хв  21.24 54 хв 
Перемога 21.27 1 хв  21.28 58 хв 
Учнівська 21.30 1 хв  21.31 1 г  1 хв 
Кремидівка 21.36 1 хв  21.37 1 г  7 хв 
Польове 21.40 1 хв  21.41 1 г  11 хв 
1273 Км 21.45 1 хв  21.46 1 г  16 хв 
Чорноморська 21.51 1 хв  21.52 1 г  22 хв 
1268 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  25 хв 
Павлинка 21.57 1 хв  21.58 1 г  28 хв 
1263 Км 22.01 1 хв  22.02 1 г  32 хв 
Буялик 22.06 1 хв  22.07 1 г  37 хв 
Кубанка 22.12 1 хв  22.13 1 г  43 хв 
1249 Км 22.17 1 хв  22.18 1 г  48 хв 
Сербка 22.22 1 хв  22.23 1 г  53 хв 
1242 Км 22.28 1 хв  22.29 1 г  59 хв 
Радіалка 22.32 1 хв  22.33 2 г  3 хв 
Маринове 22.36 1 хв  22.37 2 г  7 хв 
Зарічанський 22.41 2 хв  22.43 2 г  12 хв 
Раухівка-1 22.49 1 хв  22.50 2 г  20 хв 
Вікторівка 22.56 1 хв  22.57 2 г  27 хв 
1214 Км 23.01 1 хв  23.02 2 г  32 хв 
Березівка 23.06 1 хв  23.07 2 г  37 хв 
Калаглея 23.13 1 хв  23.14 2 г  44 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 23.17 1 хв  23.18 2 г  48 хв 
Колосівка 23.25 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6408 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930