У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.27 і прибуває на станцію Колосівка о 23.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.27
Одеса-Мала 20.31 2 хв  20.33 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.36 1 хв  20.37 9 хв 
Одеса-Застава-2 20.42 2 хв  20.44 15 хв 
Слобідська 20.49 1 хв  20.50 22 хв 
Одеса-Пересип 20.55 1 хв  20.56 28 хв 
Депо 21.00 1 хв  21.01 33 хв 
Одеса-Сортувальна 21.03 1 хв  21.04 36 хв 
Шевченка 21.09 2 хв  21.11 42 хв 
Одеса-Східна 21.15 2 хв  21.17 48 хв 
Кулиндорове 21.23 1 хв  21.24 56 хв 
Степова 21.29 2 хв  21.31 1 г  2 хв 
Перемога 21.34 1 хв  21.35 1 г  7 хв 
Учнівська 21.37 1 хв  21.38 1 г  10 хв 
Кремидівка 21.45 1 хв  21.46 1 г  18 хв 
Польове 21.49 1 хв  21.50 1 г  22 хв 
1273 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  27 хв 
Чорноморська 22.00 1 хв  22.01 1 г  33 хв 
1268 Км 22.03 1 хв  22.04 1 г  36 хв 
Павлинка 22.06 1 хв  22.07 1 г  39 хв 
1263 Км 22.11 1 хв  22.12 1 г  44 хв 
Буялик 22.16 1 хв  22.17 1 г  49 хв 
Кубанка 22.23 1 хв  22.24 1 г  56 хв 
1249 Км 22.28 1 хв  22.29 2 г  1 хв 
Сербка 22.33 1 хв  22.34 2 г  6 хв 
1242 Км 22.39 1 хв  22.40 2 г  12 хв 
Радіалка 22.45 1 хв  22.46 2 г  18 хв 
Маринове 22.49 1 хв  22.50 2 г  22 хв 
Зарічанський 22.55 1 хв  22.56 2 г  28 хв 
Раухівка-1 23.03 1 хв  23.04 2 г  36 хв 
Вікторівка 23.11 1 хв  23.12 2 г  44 хв 
1214 Км 23.16 1 хв  23.17 2 г  49 хв 
Березівка 23.22 1 хв  23.23 2 г  55 хв 
Калаглея 23.30 1 хв  23.31 3 г  3 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 23.34 1 хв  23.35 3 г  7 хв 
Колосівка 23.43 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6408 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031