У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6523-6524 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мукачево - Сянки номер 6523-6524 відправляється зі станції Мукачево о 17.28 і прибуває на станцію Сянки о 23.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6523-6524 Мукачево - Сянки пролягає по таким станціям як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 17.28
Мукачево-Перевалочна 17.32 1 хв  17.33 4 хв 
Ключарки 17.38 1 хв  17.39 10 хв 
Страбичово 17.46 1 хв  17.47 18 хв 
Баркасове 17.55 1 хв  17.56 27 хв 
Ровне 18.00 1 хв  18.01 32 хв 
1727 Км 18.09 1 хв  18.10 41 хв 
Батьово 18.15 2 хв  18.17 47 хв 
Свобода 18.21 1 хв  18.22 53 хв 
Есень 18.28 1 хв  18.29 1 г 
Есень-платформа 18.33 1 хв  18.34 1 г  5 хв 
Мінеральне 18.39 1 хв  18.40 1 г  11 хв 
Чоп-Перев. 18.45 1 хв  18.46 1 г  17 хв 
Чоп 18.48 13 хв  19.01 1 г  20 хв 
Дачна 19.07 1 хв  19.08 1 г  39 хв 
Цеглівка 19.13 1 хв  19.14 1 г  45 хв 
Струмківка 19.17 2 хв  19.19 1 г  49 хв 
Холмок 19.24 1 хв  19.25 1 г  56 хв 
ЛВЧ-5 19.30 1 хв  19.31 2 г  2 хв 
Ужгород 19.34 49 хв  20.23 2 г  6 хв 
Доманинці 20.29 1 хв  20.30 3 г  1 хв 
Оноківці 20.33 1 хв  20.34 3 г  5 хв 
Невицьке 20.38 1 хв  20.39 3 г  10 хв 
Невицьке-Підзамок 20.41 1 хв  20.42 3 г  13 хв 
Кам'яниця 20.44 1 хв  20.45 3 г  16 хв 
Ворочево 20.51 1 хв  20.52 3 г  23 хв 
Перечин 20.56 1 хв  20.57 3 г  28 хв 
Зарічево 21.03 1 хв  21.04 3 г  35 хв 
Дубриничі(пл) 21.07 1 хв  21.08 3 г  39 хв 
Дубриничі 21.10 1 хв  21.11 3 г  42 хв 
Мірча 21.15 1 хв  21.16 3 г  47 хв 
Малий Березний 21.20 1 хв  21.21 3 г  52 хв 
Школа-інтернат 21.25 1 хв  21.26 3 г  57 хв 
Великий Березний 21.29 2 хв  21.31 4 г  1 хв 
Забрідь 21.36 1 хв  21.37 4 г  8 хв 
Пороги 21.40 1 хв  21.41 4 г  12 хв 
Соля 21.50 1 хв  21.51 4 г  22 хв 
202 Км 21.57 1 хв  21.58 4 г  29 хв 
Кострино 22.01 1 хв  22.02 4 г  33 хв 
Жорнава 22.12 1 хв  22.13 4 г  44 хв 
Загорб 22.17 1 хв  22.18 4 г  49 хв 
Ставне-2 22.23 1 хв  22.24 4 г  55 хв 
Ставне 22.28 1 хв  22.29 5 г 
Луг 22.38 1 хв  22.39 5 г  10 хв 
Волосянка-Закарпатська 22.44 1 хв  22.45 5 г  16 хв 
Ужок 22.51 1 хв  22.52 5 г  23 хв 
Щербин 23.04 1 хв  23.05 5 г  36 хв 
Сянки 23.23 5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6523-6524 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28