У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6523-6524 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мукачево - Сянки номер 6523-6524 відправляється зі станції Мукачево о 17.23 і прибуває на станцію Сянки о 23.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6523-6524 Мукачево - Сянки пролягає по таким станціям як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 17.23
Мукачево-Перевалочна 17.27 1 хв  17.28 4 хв 
Ключарки 17.33 1 хв  17.34 10 хв 
Страбичово 17.41 1 хв  17.42 18 хв 
Баркасове 17.50 1 хв  17.51 27 хв 
Ровне 17.55 1 хв  17.56 32 хв 
1727 Км 18.04 1 хв  18.05 41 хв 
Батьово 18.10 2 хв  18.12 47 хв 
Свобода 18.16 1 хв  18.17 53 хв 
Есень 18.23 1 хв  18.24 1 г 
Есень-платформа 18.28 1 хв  18.29 1 г  5 хв 
Мінеральне 18.34 1 хв  18.35 1 г  11 хв 
Чоп-Перев. 18.40 1 хв  18.41 1 г  17 хв 
Чоп 18.43 10 хв  18.53 1 г  20 хв 
Дачна 18.59 1 хв  19.00 1 г  36 хв 
Цеглівка 19.05 1 хв  19.06 1 г  42 хв 
Струмківка 19.09 4 хв  19.13 1 г  46 хв 
Холмок 19.18 1 хв  19.19 1 г  55 хв 
ЛВЧ-5 19.24 1 хв  19.25 2 г  1 хв 
Ужгород 19.28 55 хв  20.23 2 г  5 хв 
Доманинці 20.29 1 хв  20.30 3 г  6 хв 
Оноківці 20.33 1 хв  20.34 3 г  10 хв 
Невицьке 20.38 1 хв  20.39 3 г  15 хв 
Невицьке-Підзамок 20.41 1 хв  20.42 3 г  18 хв 
Кам'яниця 20.44 1 хв  20.45 3 г  21 хв 
Ворочево 20.51 1 хв  20.52 3 г  28 хв 
Перечин 20.56 1 хв  20.57 3 г  33 хв 
Зарічево 21.03 1 хв  21.04 3 г  40 хв 
Дубриничі(пл) 21.07 1 хв  21.08 3 г  44 хв 
Дубриничі 21.10 1 хв  21.11 3 г  47 хв 
Мірча 21.15 1 хв  21.16 3 г  52 хв 
Малий Березний 21.20 1 хв  21.21 3 г  57 хв 
Школа-інтернат 21.25 1 хв  21.26 4 г  2 хв 
Великий Березний 21.29 2 хв  21.31 4 г  6 хв 
Забрідь 21.36 1 хв  21.37 4 г  13 хв 
Пороги 21.40 1 хв  21.41 4 г  17 хв 
Соля 21.50 1 хв  21.51 4 г  27 хв 
202 Км 21.57 1 хв  21.58 4 г  34 хв 
Кострино 22.01 1 хв  22.02 4 г  38 хв 
Жорнава 22.12 1 хв  22.13 4 г  49 хв 
Загорб 22.17 1 хв  22.18 4 г  54 хв 
Ставне-2 22.23 1 хв  22.24 5 г 
Ставне 22.28 1 хв  22.29 5 г  5 хв 
Луг 22.38 1 хв  22.39 5 г  15 хв 
Волосянка-Закарпатська 22.44 1 хв  22.45 5 г  21 хв 
Ужок 22.51 1 хв  22.52 5 г  28 хв 
Щербин 23.04 1 хв  23.05 5 г  41 хв 
Сянки 23.23 6 г 

У розкладі поїзда 6523-6524 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930