У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6523-6524 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мукачево - Сянки номер 6523-6524 відправляється зі станції Мукачево о 17.38 і прибуває на станцію Сянки о 23.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6523-6524 Мукачево - Сянки пролягає по таким станціям як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 17.38
Мукачево-Перевалочна 17.42 1 хв  17.43 4 хв 
Ключарки 17.48 1 хв  17.49 10 хв 
Страбичово 17.56 1 хв  17.57 18 хв 
Баркасове 18.05 1 хв  18.06 27 хв 
Ровне 18.10 1 хв  18.11 32 хв 
1727 Км 18.19 1 хв  18.20 41 хв 
Батьово 18.25 2 хв  18.27 47 хв 
Свобода 18.31 1 хв  18.32 53 хв 
Есень 18.38 1 хв  18.39 1 г 
Есень-платформа 18.43 1 хв  18.44 1 г  5 хв 
Мінеральне 18.49 1 хв  18.50 1 г  11 хв 
Чоп-Перев. 18.55 1 хв  18.56 1 г  17 хв 
Чоп 18.58 10 хв  19.08 1 г  20 хв 
Дачна 19.14 1 хв  19.15 1 г  36 хв 
Цеглівка 19.19 1 хв  19.20 1 г  41 хв 
Струмківка 19.23 1 хв  19.24 1 г  45 хв 
Холмок 19.29 1 хв  19.30 1 г  51 хв 
ЛВЧ-5 19.34 1 хв  19.35 1 г  56 хв 
Ужгород 19.37 46 хв  20.23 1 г  59 хв 
Доманинці 20.29 1 хв  20.30 2 г  51 хв 
Оноківці 20.33 1 хв  20.34 2 г  55 хв 
Невицьке 20.38 1 хв  20.39 3 г 
Невицьке-Підзамок 20.41 1 хв  20.42 3 г  3 хв 
Кам'яниця 20.44 1 хв  20.45 3 г  6 хв 
Ворочево 20.51 1 хв  20.52 3 г  13 хв 
Перечин 20.56 1 хв  20.57 3 г  18 хв 
Зарічево 21.03 1 хв  21.04 3 г  25 хв 
Дубриничі(пл) 21.07 1 хв  21.08 3 г  29 хв 
Дубриничі 21.10 1 хв  21.11 3 г  32 хв 
Мірча 21.15 1 хв  21.16 3 г  37 хв 
Малий Березний 21.20 1 хв  21.21 3 г  42 хв 
Школа-інтернат 21.25 1 хв  21.26 3 г  47 хв 
Великий Березний 21.29 2 хв  21.31 3 г  51 хв 
Забрідь 21.36 1 хв  21.37 3 г  58 хв 
Пороги 21.40 1 хв  21.41 4 г  2 хв 
Соля 21.50 1 хв  21.51 4 г  12 хв 
202 Км 21.57 1 хв  21.58 4 г  19 хв 
Кострино 22.01 1 хв  22.02 4 г  23 хв 
Жорнава 22.12 1 хв  22.13 4 г  34 хв 
Загорб 22.17 1 хв  22.18 4 г  39 хв 
Ставне-2 22.23 1 хв  22.24 4 г  45 хв 
Ставне 22.28 1 хв  22.29 4 г  50 хв 
Луг 22.38 1 хв  22.39 5 г 
Волосянка-Закарпатська 22.44 1 хв  22.45 5 г  6 хв 
Ужок 22.51 1 хв  22.52 5 г  13 хв 
Щербин 23.04 1 хв  23.05 5 г  26 хв 
Сянки 23.23 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6523-6524 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031