У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волосянка-Закарпатська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волосянка-Закарпатська:

Актуальний розклад електричок по станції Волосянка-Закарпатська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Волосянка-Закарпатська з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Сянки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 45 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти Ужок, Луг. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Волосянка-Закарпатська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сянки - Мукачево, Мукачево - Сянки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волосянка-Закарпатська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541-6542 Сянки Мукачево 05.13 1 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
6517-6518 Мукачево Сянки 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 22.44 1 хв  22.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Волосянка-Закарпатська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Волосянка-Закарпатська