У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6539 Полтава — Ліщинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Ліщинівка номер 6539 відправляється зі станції Полтава-Південна о 13.20 і прибуває на станцію Ліщинівка о 14.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6539 Полтава - Ліщинівка пролягає по таким станціям як Пост Ворскла, Терешки, Зінці, Клюшники, Безручки, Головач, Головачанська, Писарівська, 160 Км, Ткаченкове, Мала Перещепинська, Собківка, Нові Санжари, Бабенкове, Жарки, Голубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Полтава-Південна – Ліщинівка складає 21.00 гривень. Відстань між станціями – 47.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 13.20
Пост Ворскла 13.25 1 хв  13.26 5 хв 
Терешки 13.30 1 хв  13.31 10 хв 
Зінці 13.33 1 хв  13.34 13 хв 
Клюшники 13.36 1 хв  13.37 16 хв 
Безручки 13.40 1 хв  13.41 20 хв 
Головач 13.45 1 хв  13.46 25 хв 
Головачанська 13.50 1 хв  13.51 30 хв 
Писарівська 13.54 1 хв  13.55 34 хв 
160 Км 13.59 1 хв  14.00 39 хв 
Ткаченкове 14.03 1 хв  14.04 43 хв 
Мала Перещепинська 14.08 1 хв  14.09 48 хв 
Собківка 14.15 1 хв  14.16 55 хв 
Нові Санжари 14.22 1 хв  14.23 1 г  2 хв 
Бабенкове 14.28 1 хв  14.29 1 г  8 хв 
Жарки 14.33 1 хв  14.33 1 г  13 хв 
Голубове 14.37 1 хв  14.38 1 г  17 хв 
Ліщинівка 14.44 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6539 Полтава-Південна — Ліщинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930