У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6539 Полтава — Ліщинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Ліщинівка номер 6539 відправляється зі станції Полтава-Південна о 13.38 і прибуває на станцію Ліщинівка о 15.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6539 Полтава - Ліщинівка пролягає по таким станціям як Пост Ворскла, Терешки, Зінці, Клюшники, Безручки, Головач, Головачанська, Писарівська, 160 Км, Ткаченкове, Мала Перещепинська, Собківка, Нові Санжари, Бабенкове, Жарки, Голубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 13.38
Пост Ворскла 13.43 1 хв  13.44 5 хв 
Терешки 13.48 1 хв  13.49 10 хв 
Зінці 13.52 1 хв  13.53 14 хв 
Клюшники 13.56 1 хв  13.57 18 хв 
Безручки 14.00 1 хв  14.01 22 хв 
Головач 14.06 1 хв  14.07 28 хв 
Головачанська 14.11 1 хв  14.12 33 хв 
Писарівська 14.15 1 хв  14.16 37 хв 
160 Км 14.20 1 хв  14.21 42 хв 
Ткаченкове 14.24 1 хв  14.25 46 хв 
Мала Перещепинська 14.31 1 хв  14.32 53 хв 
Собківка 14.38 1 хв  14.39 1 г 
Нові Санжари 14.45 1 хв  14.46 1 г  7 хв 
Бабенкове 14.51 1 хв  14.52 1 г  13 хв 
Жарки 14.56 1 хв  14.57 1 г  18 хв 
Голубове 15.01 1 хв  15.02 1 г  23 хв 
Ліщинівка 15.06 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6539 Полтава-Південна — Ліщинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031