У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6539 Полтава — Ліщинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Полтава - Ліщинівка номер 6539 відправляється зі станції Полтава-Південна о 13.01 і прибуває на станцію Ліщинівка о 14.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6539 Полтава - Ліщинівка пролягає по таким станціям як Пост Ворскла, Терешки, Зінці, Клюшники, Безручки, Головач, Головачанська, Писарівська, 160 Км, Ткаченкове, Мала Перещепинська, Собківка, Нові Санжари, Бабенкове, Жарки, Голубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 13.01
Пост Ворскла 13.06 1 хв  13.07 5 хв 
Терешки 13.12 1 хв  13.13 11 хв 
Зінці 13.16 1 хв  13.17 15 хв 
Клюшники 13.20 1 хв  13.21 19 хв 
Безручки 13.24 1 хв  13.25 23 хв 
Головач 13.30 1 хв  13.31 29 хв 
Головачанська 13.35 1 хв  13.36 34 хв 
Писарівська 13.40 1 хв  13.41 39 хв 
160 Км 13.45 1 хв  13.46 44 хв 
Ткаченкове 13.49 1 хв  13.50 48 хв 
Мала Перещепинська 13.56 1 хв  13.57 55 хв 
Собківка 14.04 1 хв  14.05 1 г  3 хв 
Нові Санжари 14.11 1 хв  14.12 1 г  10 хв 
Бабенкове 14.17 1 хв  14.18 1 г  16 хв 
Жарки 14.22 1 хв  14.23 1 г  21 хв 
Голубове 14.27 1 хв  14.28 1 г  26 хв 
Ліщинівка 14.32 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6539 Полтава-Південна — Ліщинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031