У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мала Перещепинська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мала Перещепинська:

Актуальний розклад електричок по станції Мала Перещепинська містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мала Перещепинська з такими станціями і населеними пунктами як Крюків На Дніпрі, Полтава-Південна, Кобеляки. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 04 хв до пункту призначення Полтава-Південна. Найближчі станції та зупинні пункти Ткаченкове, Собківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мала Перещепинська відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Крюків На Дніпрі - Полтава-Південна, Полтава-Південна - Мала Перещепинська, Полтава-Південна - Крюків На Дніпрі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мала Перещепинська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мала Перещепинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мала Перещепинська