У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6540 Ліщинівка — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ліщинівка - Полтава номер 6540 відправляється зі станції Ліщинівка о 15.32 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6540 Ліщинівка - Полтава пролягає по таким станціям як Голубове, Жарки, Бабенкове, Нові Санжари, Собківка, Мала Перещепинська, Ткаченкове, 160 Км, Писарівська, Головачанська, Головач, Безручки, Клюшники, Зінці, Терешки, Пост Ворскла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ліщинівка 15.32
Голубове 15.36 1 хв  15.37 4 хв 
Жарки 15.41 1 хв  15.42 9 хв 
Бабенкове 15.46 1 хв  15.47 14 хв 
Нові Санжари 15.52 1 хв  15.53 20 хв 
Собківка 16.00 1 хв  16.01 28 хв 
Мала Перещепинська 16.08 1 хв  16.09 36 хв 
Ткаченкове 16.15 1 хв  16.16 43 хв 
160 Км 16.19 1 хв  16.20 47 хв 
Писарівська 16.24 1 хв  16.25 52 хв 
Головачанська 16.29 1 хв  16.30 57 хв 
Головач 16.34 1 хв  16.35 1 г  2 хв 
Безручки 16.40 1 хв  16.41 1 г  8 хв 
Клюшники 16.44 1 хв  16.45 1 г  12 хв 
Зінці 16.48 1 хв  16.49 1 г  16 хв 
Терешки 16.52 1 хв  16.53 1 г  20 хв 
Пост Ворскла 16.58 1 хв  16.59 1 г  26 хв 
Полтава-Південна 17.05 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6540 Ліщинівка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031