У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6540 Ліщинівка — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ліщинівка - Полтава номер 6540 відправляється зі станції Ліщинівка о 15.11 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6540 Ліщинівка - Полтава пролягає по таким станціям як Голубове, Жарки, Бабенкове, Нові Санжари, Собківка, Мала Перещепинська, Ткаченкове, 160 Км, Писарівська, Головачанська, Головач, Безручки, Клюшники, Зінці, Терешки, Пост Ворскла.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Ліщинівка – Полтава-Південна складає 21.00 гривень. Відстань між станціями – 45.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ліщинівка 15.11
Голубове 15.14 1 хв  15.15 3 хв 
Жарки 15.19 1 хв  15.20 8 хв 
Бабенкове 15.23 1 хв  15.24 12 хв 
Нові Санжари 15.28 1 хв  15.29 17 хв 
Собківка 15.35 1 хв  15.36 24 хв 
Мала Перещепинська 15.41 1 хв  15.42 30 хв 
Ткаченкове 15.46 1 хв  15.47 35 хв 
160 Км 15.50 1 хв  15.51 39 хв 
Писарівська 15.54 1 хв  15.55 43 хв 
Головачанська 15.58 1 хв  15.59 47 хв 
Головач 16.03 1 хв  16.04 52 хв 
Безручки 16.08 1 хв  16.09 57 хв 
Клюшники 16.11 1 хв  16.12 1 г 
Зінці 16.15 1 хв  16.16 1 г  4 хв 
Терешки 16.19 1 хв  16.20 1 г  8 хв 
Пост Ворскла 16.24 1 хв  16.25 1 г  13 хв 
Полтава-Південна 16.30 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6540 Ліщинівка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930