У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541-6542 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 04.15 і прибуває на станцію Мукачево о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ставне, 202 Км, Школа-інтернат, Зарічево, Невицьке, Пункт МПРВ, ЛВЧ-5, Чоп, Свобода, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 04.15
Щербин 04.34 3 хв  04.37 19 хв 
Ужок 04.49 1 хв  04.50 34 хв 
Волосянка-Закарпатська 04.56 2 хв  04.58 41 хв 
Луг 05.04 1 хв  05.05 49 хв 
Ставне 05.15 1 хв  05.16 1 г 
Ставне-2 05.21 1 хв  05.22 1 г  6 хв 
Загорб 05.28 1 хв  05.29 1 г  13 хв 
Жорнава 05.33 1 хв  05.34 1 г  18 хв 
Кострино 05.44 1 хв  05.45 1 г  29 хв 
202 Км 05.48 1 хв  05.49 1 г  33 хв 
Соля 05.55 1 хв  05.56 1 г  40 хв 
Пороги 06.05 1 хв  06.06 1 г  50 хв 
Забрідь 06.09 1 хв  06.10 1 г  54 хв 
Великий Березний 06.16 2 хв  06.18 2 г  1 хв 
Школа-інтернат 06.21 1 хв  06.22 2 г  6 хв 
Малий Березний 06.26 1 хв  06.27 2 г  11 хв 
Мірча 06.31 1 хв  06.32 2 г  16 хв 
Дубриничі 06.36 1 хв  06.37 2 г  21 хв 
Дубриничі(пл) 06.40 1 хв  06.41 2 г  25 хв 
Зарічево 06.45 1 хв  06.46 2 г  30 хв 
Перечин 06.53 2 хв  06.55 2 г  38 хв 
Ворочево 07.00 1 хв  07.01 2 г  45 хв 
Кам'яниця 07.08 2 хв  07.10 2 г  53 хв 
Невицьке-Підзамок 07.13 1 хв  07.14 2 г  58 хв 
Невицьке 07.16 1 хв  07.17 3 г  1 хв 
Оноківці 07.21 1 хв  07.22 3 г  6 хв 
Доманинці 07.25 1 хв  07.26 3 г  10 хв 
Ужгород 07.33 10 хв  07.43 3 г  18 хв 
ЛВЧ-5 07.45 1 хв  07.46 3 г  30 хв 
Пункт МПРВ 07.49 2 хв  07.51 3 г  34 хв 
Ужгород-2 07.53 10 хв  08.03 3 г  38 хв 
Пункт МПРВ 08.04 1 хв  08.05 3 г  49 хв 
ЛВЧ-5 08.09 1 хв  08.10 3 г  54 хв 
Ужгород 08.13 11 хв  08.24 3 г  58 хв 
ЛВЧ-5 08.26 1 хв  08.27 4 г  11 хв 
Холмок 08.32 1 хв  08.33 4 г  17 хв 
Струмківка 08.39 1 хв  08.40 4 г  24 хв 
Цеглівка 08.43 1 хв  08.44 4 г  28 хв 
Дачна 08.48 1 хв  08.49 4 г  33 хв 
Чоп 08.56 10 хв  09.06 4 г  41 хв 
Чоп-Перев. 09.09 1 хв  09.10 4 г  54 хв 
Мінеральне 09.15 1 хв  09.16 5 г 
Есень-платформа 09.21 1 хв  09.22 5 г  6 хв 
Есень 09.26 2 хв  09.28 5 г  11 хв 
Свобода 09.34 1 хв  09.35 5 г  19 хв 
Батьово 09.40 2 хв  09.42 5 г  25 хв 
1727 Км 09.47 1 хв  09.48 5 г  32 хв 
Ровне 09.55 1 хв  09.56 5 г  40 хв 
Баркасове 10.00 1 хв  10.01 5 г  45 хв 
Страбичово 10.14 1 хв  10.15 5 г  59 хв 
Ключарки 10.25 1 хв  10.26 6 г  10 хв 
Мукачево-Перевалочна 10.30 1 хв  10.31 6 г  15 хв 
Мукачево 10.36 6 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6541-6542 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031