У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541-6542 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6541-6542 сполученням Сянки - Мукачево відправляється зі станції Сянки о 04.15 і прибуває на станцію Мукачево о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ставне, 202 Км, Школа-інтернат, Зарічево, Невицьке, Пункт МПРВ, ЛВЧ-5, Чоп, Свобода, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 04.15
Щербин 04.34 3 хв  04.37 19 хв 
Ужок 04.49 1 хв  04.50 34 хв 
Волосянка-Закарпатська 04.56 2 хв  04.58 41 хв 
Луг 05.04 1 хв  05.05 49 хв 
Ставне 05.15 1 хв  05.16 1 г 
Ставне-2 05.21 1 хв  05.22 1 г  6 хв 
Загорб 05.28 1 хв  05.29 1 г  13 хв 
Жорнава 05.33 1 хв  05.34 1 г  18 хв 
Кострино 05.44 1 хв  05.45 1 г  29 хв 
202 Км 05.48 1 хв  05.49 1 г  33 хв 
Соля 05.55 1 хв  05.56 1 г  40 хв 
Пороги 06.05 1 хв  06.06 1 г  50 хв 
Забрідь 06.09 1 хв  06.10 1 г  54 хв 
Великий Березний 06.16 2 хв  06.18 2 г  1 хв 
Школа-інтернат 06.21 1 хв  06.22 2 г  6 хв 
Малий Березний 06.26 1 хв  06.27 2 г  11 хв 
Мірча 06.31 1 хв  06.32 2 г  16 хв 
Дубриничі 06.36 1 хв  06.37 2 г  21 хв 
Дубриничі(пл) 06.40 1 хв  06.41 2 г  25 хв 
Зарічево 06.45 1 хв  06.46 2 г  30 хв 
Перечин 06.53 2 хв  06.55 2 г  38 хв 
Ворочево 07.00 1 хв  07.01 2 г  45 хв 
Кам'яниця 07.08 2 хв  07.10 2 г  53 хв 
Невицьке-Підзамок 07.13 1 хв  07.14 2 г  58 хв 
Невицьке 07.16 1 хв  07.17 3 г  1 хв 
Оноківці 07.21 1 хв  07.22 3 г  6 хв 
Доманинці 07.25 1 хв  07.26 3 г  10 хв 
Ужгород 07.33 10 хв  07.43 3 г  18 хв 
ЛВЧ-5 07.45 1 хв  07.46 3 г  30 хв 
Пункт МПРВ 07.49 2 хв  07.51 3 г  34 хв 
Ужгород-2 07.53 10 хв  08.03 3 г  38 хв 
Пункт МПРВ 08.04 1 хв  08.05 3 г  49 хв 
ЛВЧ-5 08.09 1 хв  08.10 3 г  54 хв 
Ужгород 08.13 11 хв  08.24 3 г  58 хв 
ЛВЧ-5 08.26 1 хв  08.27 4 г  11 хв 
Холмок 08.32 1 хв  08.33 4 г  17 хв 
Струмківка 08.39 1 хв  08.40 4 г  24 хв 
Цеглівка 08.43 1 хв  08.44 4 г  28 хв 
Дачна 08.48 1 хв  08.49 4 г  33 хв 
Чоп 08.56 10 хв  09.06 4 г  41 хв 
Чоп-Перев. 09.09 1 хв  09.10 4 г  54 хв 
Мінеральне 09.15 1 хв  09.16 5 г 
Есень-платформа 09.21 1 хв  09.22 5 г  6 хв 
Есень 09.26 2 хв  09.28 5 г  11 хв 
Свобода 09.34 1 хв  09.35 5 г  19 хв 
Батьово 09.40 2 хв  09.42 5 г  25 хв 
1727 Км 09.47 1 хв  09.48 5 г  32 хв 
Ровне 09.55 1 хв  09.56 5 г  40 хв 
Баркасове 10.00 1 хв  10.01 5 г  45 хв 
Страбичово 10.14 1 хв  10.15 5 г  59 хв 
Ключарки 10.25 1 хв  10.26 6 г  10 хв 
Мукачево-Перевалочна 10.30 1 хв  10.31 6 г  15 хв 
Мукачево 10.36 6 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6541-6542 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728