У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6541-6542 Сянки — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Сянки - Мукачево номер 6541-6542 відправляється зі станції Сянки о 04.35 і прибуває на станцію Мукачево о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6541-6542 Сянки - Мукачево пролягає по таким станціям як Луг, Жорнава, Пороги, Малий Березний, Зарічево, Невицьке-Підзамок, Ужгород, Цеглівка, Мінеральне, Батьово, Страбичово.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 04.35
Щербин 04.51 3 хв  04.54 16 хв 
Ужок 05.06 1 хв  05.07 31 хв 
Волосянка-Закарпатська 05.13 1 хв  05.14 38 хв 
Луг 05.20 1 хв  05.21 45 хв 
Ставне 05.30 1 хв  05.31 55 хв 
Ставне-2 05.36 1 хв  05.37 1 г  1 хв 
Загорб 05.42 1 хв  05.43 1 г  7 хв 
Жорнава 05.47 1 хв  05.48 1 г  12 хв 
Кострино 05.58 1 хв  05.59 1 г  23 хв 
202 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  26 хв 
Соля 06.09 1 хв  06.10 1 г  34 хв 
Пороги 06.18 1 хв  06.19 1 г  43 хв 
Забрідь 06.21 1 хв  06.22 1 г  46 хв 
Великий Березний 06.27 2 хв  06.29 1 г  52 хв 
Школа-інтернат 06.31 1 хв  06.32 1 г  56 хв 
Малий Березний 06.36 1 хв  06.37 2 г  1 хв 
Мірча 06.41 1 хв  06.42 2 г  6 хв 
Дубриничі 06.45 1 хв  06.46 2 г  10 хв 
Дубриничі(пл) 06.48 1 хв  06.49 2 г  13 хв 
Зарічево 06.52 1 хв  06.53 2 г  17 хв 
Перечин 07.01 2 хв  07.03 2 г  26 хв 
Ворочево 07.05 1 хв  07.06 2 г  30 хв 
Кам'яниця 07.13 2 хв  07.15 2 г  38 хв 
Невицьке-Підзамок 07.16 1 хв  07.17 2 г  41 хв 
Невицьке 07.19 1 хв  07.20 2 г  44 хв 
Оноківці 07.24 1 хв  07.25 2 г  49 хв 
Доманинці 07.29 1 хв  07.30 2 г  54 хв 
Ужгород 07.36 48 хв  08.24 3 г  1 хв 
ЛВЧ-5 08.26 1 хв  08.27 3 г  51 хв 
Холмок 08.32 1 хв  08.33 3 г  57 хв 
Струмківка 08.39 1 хв  08.40 4 г  4 хв 
Цеглівка 08.43 1 хв  08.44 4 г  8 хв 
Дачна 08.48 1 хв  08.49 4 г  13 хв 
Чоп 08.56 10 хв  09.06 4 г  21 хв 
Чоп-Перев. 09.09 1 хв  09.10 4 г  34 хв 
Мінеральне 09.15 1 хв  09.16 4 г  40 хв 
Есень-платформа 09.21 1 хв  09.22 4 г  46 хв 
Есень 09.26 2 хв  09.28 4 г  51 хв 
Свобода 09.34 1 хв  09.35 4 г  59 хв 
Батьово 09.40 2 хв  09.42 5 г  5 хв 
1727 Км 09.47 1 хв  09.48 5 г  12 хв 
Ровне 09.55 1 хв  09.56 5 г  20 хв 
Баркасове 10.00 1 хв  10.01 5 г  25 хв 
Страбичово 10.14 1 хв  10.15 5 г  39 хв 
Ключарки 10.25 1 хв  10.26 5 г  50 хв 
Мукачево-Перевалочна 10.30 1 хв  10.31 5 г  55 хв 
Мукачево 10.36 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6541-6542 Сянки — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930