У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6653-6575 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6653-6575 відправляється зі станції Лозова о 08.42 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6653-6575 Лозова - Полтава пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

31.01.2023 п. №6653/6575 обмежено по ст.Селещина, на дільниці Селещина - Полтава-Півд. відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 08.42
Заводська 08.45 1 хв  08.46 3 хв 
Гражданський 08.53 1 хв  08.54 11 хв 
Мирна 08.58 1 хв  08.59 16 хв 
Страсний 09.02 1 хв  09.03 20 хв 
Пост 159 Км 09.07 1 хв  09.08 25 хв 
Орілька 09.17 1 хв  09.18 35 хв 
146 Км 09.24 1 хв  09.25 42 хв 
Кузьминівка 09.31 1 хв  09.32 49 хв 
136 Км 09.37 1 хв  09.38 55 хв 
133 Км 09.41 1 хв  09.42 59 хв 
Сахновщина 09.48 1 хв  09.49 1 г  6 хв 
122 Км 09.56 1 хв  09.57 1 г  14 хв 
119 Км 10.01 1 хв  10.02 1 г  19 хв 
119 Км 10.06 1 хв  10.07 1 г  24 хв 
Кегичівка 10.15 1 хв  10.16 1 г  33 хв 
102 Км 10.22 1 хв  10.23 1 г  40 хв 
Шляховий 10.27 1 хв  10.28 1 г  45 хв 
96 Км 10.31 1 хв  10.32 1 г  49 хв 
Балки 10.36 1 хв  10.37 1 г  54 хв 
Поштова 10.40 1 хв  10.41 1 г  58 хв 
Розжив'ївка 10.45 1 хв  10.46 2 г  3 хв 
Мир 10.50 1 хв  10.51 2 г  8 хв 
Красноград 10.58 41 хв  11.39 2 г  16 хв 
Федючкове 11.42 1 хв  11.43 3 г 
Степний 11.47 1 хв  11.48 3 г  5 хв 
Куми 11.52 1 хв  11.53 3 г  10 хв 
Коржиха 11.57 1 хв  11.58 3 г  15 хв 
Котлярівка 12.02 1 хв  12.03 3 г  20 хв 
Ланна 12.08 1 хв  12.09 3 г  26 хв 
Орчик 12.20 1 хв  12.21 3 г  38 хв 
Карлівка 12.30 1 хв  12.31 3 г  48 хв 
Магістральна 12.36 1 хв  12.37 3 г  54 хв 
Сухий 12.44 1 хв  12.45 4 г  2 хв 
34 Км 12.50 1 хв  12.51 4 г  8 хв 
32 Км 12.55 1 хв  12.56 4 г  13 хв 
Тагамлик 13.00 1 хв  13.01 4 г  18 хв 
Машівка 13.05 1 хв  13.06 4 г  23 хв 
Селещина 13.11 1 хв  13.12 4 г  29 хв 
18 Км 13.17 1 хв  13.18 4 г  35 хв 
Пашківка 13.22 1 хв  13.23 4 г  40 хв 
Минівка 13.27 1 хв  13.28 4 г  45 хв 
Портнівка 13.31 1 хв  13.32 4 г  49 хв 
Кашубівка 13.35 1 хв  13.36 4 г  53 хв 
Микільське 13.39 1 хв  13.40 4 г  57 хв 
Копили 13.46 1 хв  13.47 5 г  4 хв 
3 Км 13.50 1 хв  13.51 5 г  8 хв 
Пост Ворскла 13.53 1 хв  13.54 5 г  11 хв 
Полтава-Південна 13.59 5 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6653-6575 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031