У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6653-6575 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6653-6575 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 08.55 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 08.55
Заводська 08.58 1 хв  08.59 3 хв 
Гражданський 09.06 1 хв  09.07 11 хв 
Мирна 09.11 1 хв  09.12 16 хв 
Страсний 09.15 1 хв  09.16 20 хв 
Пост 159 Км 09.20 1 хв  09.21 25 хв 
Орілька 09.31 1 хв  09.32 36 хв 
146 Км 09.38 1 хв  09.39 43 хв 
Кузьминівка 09.45 1 хв  09.46 50 хв 
136 Км 09.51 1 хв  09.52 56 хв 
133 Км 09.55 1 хв  09.56 1 г 
Сахновщина 10.02 1 хв  10.03 1 г  7 хв 
122 Км 10.10 1 хв  10.11 1 г  15 хв 
119 Км 10.16 1 хв  10.17 1 г  21 хв 
119 Км 10.22 1 хв  10.23 1 г  27 хв 
Кегичівка 10.32 12 хв  10.44 1 г  37 хв 
102 Км 10.50 1 хв  10.51 1 г  55 хв 
Шляховий 10.55 1 хв  10.56 2 г 
96 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  4 хв 
Балки 11.05 1 хв  11.06 2 г  10 хв 
Поштова 11.09 1 хв  11.10 2 г  14 хв 
Розжив'ївка 11.14 1 хв  11.15 2 г  19 хв 
Мир 11.19 1 хв  11.20 2 г  24 хв 
Красноград 11.27 12 хв  11.39 2 г  32 хв 
Федючкове 11.42 1 хв  11.43 2 г  47 хв 
Степний 11.47 1 хв  11.48 2 г  52 хв 
Куми 11.52 1 хв  11.53 2 г  57 хв 
Коржиха 11.57 1 хв  11.58 3 г  2 хв 
Котлярівка 12.02 1 хв  12.03 3 г  7 хв 
Ланна 12.08 1 хв  12.09 3 г  13 хв 
Орчик 12.20 1 хв  12.21 3 г  25 хв 
Карлівка 12.30 1 хв  12.31 3 г  35 хв 
Магістральна 12.36 1 хв  12.37 3 г  41 хв 
Сухий 12.44 1 хв  12.45 3 г  49 хв 
34 Км 12.50 1 хв  12.51 3 г  55 хв 
32 Км 12.55 1 хв  12.56 4 г 
Тагамлик 13.00 1 хв  13.01 4 г  5 хв 
Машівка 13.05 1 хв  13.06 4 г  10 хв 
Селещина 13.11 1 хв  13.12 4 г  16 хв 
18 Км 13.17 1 хв  13.18 4 г  22 хв 
Пашківка 13.22 1 хв  13.23 4 г  27 хв 
Минівка 13.27 1 хв  13.28 4 г  32 хв 
Портнівка 13.31 1 хв  13.32 4 г  36 хв 
Кашубівка 13.35 1 хв  13.36 4 г  40 хв 
Микільське 13.39 1 хв  13.40 4 г  44 хв 
Копили 13.46 1 хв  13.47 4 г  51 хв 
3 Км 13.50 1 хв  13.51 4 г  55 хв 
Пост Ворскла 13.53 1 хв  13.54 4 г  58 хв 
Полтава-Південна 13.59 5 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6653-6575 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031