У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702-01 Київ — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Миронівка номер 6702-01 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.46 і прибуває на станцію Миронівка о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6702-01 Київ - Миронівка пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Проспект Науки, Лісники, Романків, Нові Безрадичі, Стугна, Щербанівка, Гординь, Зірки, Расава, Кагарлик, Пустовіти.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.46
Протасів Яр 07.51 2 хв  07.53 5 хв 
Київ-Деміївський 07.57 1 хв  07.58 11 хв 
Видубичі-Трипільські 08.02 2 хв  08.04 16 хв 
Проспект Науки 08.06 1 хв  08.07 20 хв 
Петро Кривоніс 08.10 1 хв  08.11 24 хв 
Лісники 08.16 1 хв  08.17 30 хв 
Підгірці 08.22 1 хв  08.23 36 хв 
Романків 08.26 1 хв  08.27 40 хв 
Мар'янівська 08.31 1 хв  08.32 45 хв 
Нові Безрадичі 08.36 1 хв  08.37 50 хв 
Таценки 08.40 1 хв  08.41 54 хв 
Стугна 08.47 1 хв  08.48 1 г  1 хв 
Трипілля-Дніпровське 08.51 1 хв  08.52 1 г  5 хв 
Щербанівка 08.55 1 хв  08.56 1 г  9 хв 
45 Км 08.58 1 хв  08.59 1 г  12 хв 
Гординь 09.03 1 хв  09.04 1 г  17 хв 
Озерний 09.11 5 хв  09.16 1 г  25 хв 
Зірки 09.19 1 хв  09.20 1 г  33 хв 
Лози 09.23 1 хв  09.24 1 г  37 хв 
Расава 09.27 1 хв  09.28 1 г  41 хв 
71 Км 09.35 1 хв  09.36 1 г  49 хв 
Кагарлик 09.40 17 хв  09.57 1 г  54 хв 
Галине 10.06 1 хв  10.07 2 г  20 хв 
Пустовіти 10.12 1 хв  10.13 2 г  26 хв 
Миронівка 10.23 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6702-01 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31