У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702-01 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702-01 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.20 і прибуває на станцію Миронівка о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Деміївський, Проспект Науки, Лісники, Романків, Нові Безрадичі, Стугна, Щербанівка, Гординь, Зірки, Расава, Кагарлик, Пустовіти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.20
Протасів Яр 07.25 1 хв  07.26 5 хв 
Київ-Деміївський 07.30 4 хв  07.34 10 хв 
Видубичі-Трипільські 07.38 1 хв  07.39 18 хв 
Проспект Науки 07.42 1 хв  07.42 22 хв 
Петро Кривоніс 07.45 6 хв  07.51 25 хв 
Лісники 07.56 1 хв  07.57 36 хв 
Підгірці 08.02 1 хв  08.03 42 хв 
Романків 08.07 1 хв  08.08 47 хв 
Мар'янівська 08.12 1 хв  08.12 52 хв 
Нові Безрадичі 08.16 1 хв  08.17 56 хв 
Таценки 08.21 1 хв  08.22 1 г  1 хв 
Стугна 08.27 2 хв  08.29 1 г  7 хв 
Трипілля-Дніпровське 08.32 7 хв  08.39 1 г  12 хв 
Щербанівка 08.43 1 хв  08.43 1 г  23 хв 
45 Км 08.46 1 хв  08.47 1 г  26 хв 
Гординь 08.51 1 хв  08.51 1 г  31 хв 
Озерний 08.55 1 хв  08.56 1 г  35 хв 
Зірки 09.01 1 хв  09.01 1 г  41 хв 
Лози 09.05 1 хв  09.06 1 г  45 хв 
Расава 09.09 13 хв  09.22 1 г  49 хв 
71 Км 09.28 1 хв  09.28 2 г  8 хв 
Кагарлик 09.32 1 хв  09.33 2 г  12 хв 
Галине 09.42 1 хв  09.43 2 г  22 хв 
Пустовіти 09.49 1 хв  09.49 2 г  29 хв 
Миронівка 10.00 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6702-01 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031