У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702-01 Київ — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Миронівка номер 6702-01 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.10 і прибуває на станцію Миронівка о 10.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6702-01 Київ - Миронівка пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Проспект Науки, Лісники, Романків, Нові Безрадичі, Трипілля-Дніпровське, 45 Км, Озерний, Лози, 71 Км, Галине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.10
Протасів Яр 08.14 2 хв  08.16 4 хв 
Київ-Деміївський 08.20 4 хв  08.24 10 хв 
Видубичі-Трипільські 08.28 3 хв  08.31 18 хв 
Проспект Науки 08.33 1 хв  08.34 23 хв 
Петро Кривоніс 08.38 1 хв  08.39 28 хв 
Лісники 08.44 1 хв  08.45 34 хв 
Підгірці 08.50 1 хв  08.51 40 хв 
Романків 08.54 1 хв  08.55 44 хв 
Мар'янівська 08.59 1 хв  09.00 49 хв 
Нові Безрадичі 09.05 11 хв  09.16 55 хв 
Стугна 09.11 1 хв  09.12 1 г  1 хв 
Трипілля-Дніпровське 09.28 1 хв  09.29 1 г  18 хв 
Щербанівка 09.31 1 хв  09.32 1 г  21 хв 
45 Км 09.35 1 хв  09.36 1 г  25 хв 
Гординь 09.40 1 хв  09.41 1 г  30 хв 
Озерний 09.45 1 хв  09.46 1 г  35 хв 
Зірки 09.50 1 хв  09.51 1 г  40 хв 
Лози 09.54 1 хв  09.55 1 г  44 хв 
Расава 09.58 1 хв  09.59 1 г  48 хв 
71 Км 10.04 1 хв  10.05 1 г  54 хв 
Кагарлик 10.09 1 хв  10.10 1 г  59 хв 
Галине 10.19 1 хв  10.20 2 г  9 хв 
Пустовіти 10.25 1 хв  10.26 2 г  15 хв 
Миронівка 10.34 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6702-01 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728